Patnáctiletá dívka ukradla kosmetiku za nemalé peníze!

Patnáctiletou dívku načapala prodavačka z drogerie při krádeži několika různých líčidel. Dívka se snažila s prodavačkou domluvit, že všechno vrátí a nikdy už krást nebude, prodavačka se ale nenechala obměkčit a přivolala policii.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Zlodějka líčidel - Policie v akci

reklama

Dekorativní kosmetika, kterou se dívka rozhodla ukrást, totiž byla za nemalé peníze. Na místo také přivolala dívčinu matku. Když před drogerii přijela policie a začala zjišťovat, k čemu na místě došlo, dívka přišla s překvapivým vysvětlením. Podle ní jí matka zakazuje se líčit, což ji velmi trápí, připadá si kvůli tomu mezi spolužačkami ošklivá a nechce ji žádný kluk, protože její spolužačky jsou díky líčidlům v očích kluků daleko hezčí, než ona. 

Zlodějka líčidel - Policie v akci
Autor: archiv TV Prima Zlodějka líčidel - Policie v akci

Když před drogerii dorazí dívčina matka, je hodně rozčílená a nahlas dává najevo, že se za svou dceru stydí. Ale také to, že ji celá situace zdržuje a že ji chce vyřešit co nejrychleji. Dceři dá před policisty pár facek a slíbí, že se postará o to, aby to už nikdy neudělala. Nakonec uhradí škodu, šminky ale nechá prodavačce a odchází domů. Vše se vyřešilo domluvou. 

Dívejte se ve středu 24. ledna v 16.50 na Primě!

reklama

reklama