Peníze na stromě!

Čtyři případy, čtyři lidské osudy. Reální policisté, případy ukazující skutečný život a volání o pomoc. Televize Prima přináší na obrazovky novou sérii příběhů z každodenní policejní praxe.
Našel jsem to – Policie v akci

Policejní hlídka je přivolána kvůli potyčce a hlasité hádce na ulici. Na místě najde muže, který chce utéct, a ženu snažící se mu v tom zabránit. Jak se ukáže, jejich střet způsobily peníze, které muž našel na chodníku. A nejednalo se o zanedbatelnou částku, ale o bankovky v hodnotě několika tisíc korun. Podle vyjádření muže peníze spadly ze stromu a on si je chtěl vzít a odejít. Kolemjdoucí žena jej ale zadržela a upozornila, že nález peněz je nutné ohlásit. K potyčce tak již nebylo daleko.

Peníze na stromě

Peníze na stromě - Policie v akci
Peníze na stromě - Policie v akci

Policisté potvrdí, že tak velkou sumu si nálezce skutečně nemůže nechat, a peníze zajistí. Po ověření totožnosti obou aktérů hádky jsou propuštěni, muž ale bude muset zaplatit vysokou blokovou pokutu. Hlídka však musí vypátrat, proč byly peníze na stromě a čí jsou. V koruně stromu najde navíc tašku, která zřejmě obsahuje další bankovky. Kroky policistů vedou ke dveřím staršího muže, v jehož domě se nachází i jeho dcera. Právě tu celá událost překvapí. Před pár dny totiž zjistila, že její otec si peníze ukládá do krabice ve skříni a chtěla po něm, aby je uložil v bance. Starý muž peníze skutečně odnesl…

Dívejte se ve čtvrtek 12. října v 16.50 na Primě!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama