Podvodnice z muže vytáhla už téměř 400 tisíc korun!

Čtyři případy, čtyři lidské osudy. Reální policisté, případy ukazující skutečný život a volání o pomoc. Televize Prima přináší na obrazovky novou sérii příběhů z každodenní policejní praxe.
Podvodnice - Policie v akci

Při své všednodenní obchůzce zpozoruje hlídka na ulici konflikt, který vypadá vážně. Muž křičí na nějakou ženu, strká do ní a snaží se jí zabránit ve vstupu do domu. Žena se mu snaží uhýbat a obejít ho, ale marně. Policisté k hádající se dvojici proto přistoupí, muž tak do ženy strkat přestane a zmateně vysvětluje, že situace není taková, jak vypadá, on se jen snažil dostat zpět to, co mu patří. Žena je za přítomnost policistů evidentně ráda a žádá je o pomoc. Muž jí prý už dlouho pronásleduje a ona z něj má strach, prý už podala i trestní oznámení za nebezpečné pronásledování.

Podvodnice - Policie v akci
Podvodnice - Policie v akci
archiv TV Prima

Policisté chtějí oba aktéry hádky prověřit. Zatímco muž s tím problém nemá, žena najednou přestane vypadat vystrašeně a situaci zlehčuje. Jak se ukáže, muž žádný záznam nemá, zato ona by se za ten svůj nemusela stydět. Byla už několikrát za podvody ve vězení a další výkon trestu ji čeká – už před měsícem měla nastoupit do věznice. S mužem, se kterým se hádala, se seznámila na internetové seznamce a s historkou o nemocné matce a nákladné léčbě z něj vytáhla téměř 400 tisíc korun. Následně mu ze života zmizela. Když ji náhodou zahlédl na ulici, neudržel nervy na uzdě a své peníze chtěl zpět.

Dívejte se v úterý 14. listopadu v 16.50 na Primě!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama