Policisté vypátrají ukradeného koně!

Čtyři případy, čtyři lidské osudy. Reální policisté, případy ukazující skutečný život a volání o pomoc. Televize Prima přináší na obrazovky novou sérii příběhů z každodenní policejní praxe.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Krádež koně - Policie v akci

reklama

Policie je přivolaná na statek ženou, která tvrdí, že jí byl z ohrady ukradený kůň. Jedná se o velmi drahého šampiona. Žena je přesvědčená, že ho někdo odcizil. Její třináctiletá dcera viděla vozidlo s přepravníkem pro koně, které odjíždělo z místa v blízkosti výběhu. Majitelka má už pro policisty připravený záznam z bezpečnostních kamer, kde je vidět, jak muži nakládají koně a odjíždějí. Na záznamu je vidět RZ vozidla. Majitelka koně tvrdí policistům, že se muselo jednat o připravenou akci.

Krádež koně - Policie v akci
Autor: archiv TV Prima Krádež koně - Policie v akci

Policisté se vydávají na adresu, kterou zjistí z lustrace vozidla. S nimi jede také majitelka koně. Když přijedou na místo, najdou vozidlo, ovšem bez přepravníku i koně. Požádají majitele o přístup do stájí. Jeden z koní je jim zdá podobný tomu z kamerového záznamu. Zavolají na místo majitelku koně, aby své zvíře identifikovala. Ta bez pochyb určí, že se jedná o její majetek.

Zloděj koně se v té chvíli dá na útěk, policie ho dopadne.

Dívejte se ve středu 6.prosince v 16.50 na Primě!

reklama

reklama