Před základní školou stojí podezřelý muž!

Čtyři případy, čtyři lidské osudy. Reální policisté, případy ukazující skutečný život a volání o pomoc. Televize Prima přináší na obrazovky novou sérii příběhů z každodenní policejní praxe.
Muž před ZŠ - Policie v akci

Zaměstnankyni základní školy je podezřelý muž, který už nějakou dobu stojí před školou, pozoruje vycházející děti a prohlíží si nějakou fotografii. V obavě, že by mohl mít v plánu některé z dětí unést, volá proto policii. Hlídka se poté snaží s mužem komunikovat, on ale fotku ukryje a odpovídá jednoslovně. Nakonec fotografii, na které je asi pětiletá holčička, přece jen ukáže s tím, že jde o jeho dceru, se kterou mu jeho bývalá žena zakazuje se vídat. Má u sebe i dokumenty, které potvrzují, že má nárok na to svou dceru vídat jednou za dva týdny o víkendu.

Po chvíli ze školy vychází dívka, na kterou muž zavolá jménem. Dítě je evidentně šťastné, usmívá se a muže rádo vidí. Běží k němu s oslovením „tati“. Policisté se proto rozhodnou, že všichni pojedou za matkou, aby jim vysvětlila, proč muži zabraňuje se s dcerou stýkat. Matka je však při setkání hysterická a křičí, do muže dokonce buší pěstmi. Nakonec musí na policii k podání vysvětlení.

Dívejte se v pondělí 12. února v 16.50 na Primě!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama