Rybáři si při hádce zničili vybavení za desítky tisíc korun!

Čtyři případy, čtyři lidské osudy. Reální policisté, případy ukazující skutečný život a volání o pomoc. Televize Prima přináší na obrazovky novou sérii příběhů z každodenní policejní praxe.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Hádka rybářů - Policie v akci

reklama

Policisté museli zasahovat u bitky dvou rybářů. Mladší rybář měl nejprve vyvolat hádku kvůli tomu, kdo má lepší vybavení na lovení ryb a kdo je lepší rybář. To rozlítilo jeho staršího kolegu a známého a hádka se začala vyostřovat. Nakonec si oba navzájem poničili vybavení a začali do sebe strkat ve snaze hodit jeden druhého do ledové řeky.  

Hádka rybářů - Policie v akci
Autor: archiv TV Prima Hádka rybářů - Policie v akci

Mladšímu rybáři se nakonec toho staršího podařilo svalit na zem. Jenže ten si to nenechal líbit a na břehu mu proto zničil veškeré vybavení. Mladší rybář tomu nechtěl jen tak přihlížet a zničil vybavení i svému kolegovi.  
Policie nakonec odvezla na stanici oba muže, protože škoda, kterou si měli způsobit převyšovala několik desítek tisíc korun.  

Dívejte se ve čtvrtek 14. prosince v 16.50 na Primě!

reklama

reklama