Šarmantní mladík okrádá mladé slečny!

REPRÍZA Čtyři případy, čtyři lidské osudy. Reální policisté, případy ukazující skutečný život a volání o pomoc. Televize Prima přináší na obrazovky novou sérii příběhů z každodenní policejní praxe.
Krásný podvodník - Policie v akci

Policie si na ulici všimne dvou žen, které na sebe hlasitě křičí a strkají se. Jedna je mladší a od té starší dostane znenadání ránu do hlavy. Jak se ukáže, jde o matku s dcerou. Policisté se snaží zjistit, co se mezi nimi stalo. Starší žena – matka – tvrdí, že jí dcera krade peníze a utrácí je se svým přítelem, který se jí ani trochu nelíbí, z dcery prý jen vysává peníze. Mladší z žen se snaží před matkou i hlídkou utéct k opodál stojícímu mladíkovi, který dosud celou situaci jen sledoval.

Krásný podvodník - Policie v akci
Krásný podvodník - Policie v akci
archiv TV Prima

Jakmile se k němu blíží hlídka, snaží se zmizet. Policistům se jej podaří zastavit a podle dokladů zjistit, že je již několik měsíců hledaný pro nejrůznější podvody, kterých se dopouští na nezletilých dívkách. Ty se do šarmantního mladíka nejprve zamilují, on z nich poté vymámí peníze. Zadržení tentokrát neujde.

Dívejte se v pátek 12. ledna v 16.50 na Primě!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama