Sleduje ji podezřelé auto s tmavými skly!

Čtyři případy, čtyři lidské osudy. Reální policisté, případy ukazující skutečný život a volání o pomoc. Televize Prima přináší na obrazovky novou sérii příběhů z každodenní policejní praxe.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Soukromé očko - Policie v akci

reklama

Vyděšená žena volá na tísňovou linku a zmateně vypráví, že ji někdo sleduje a ona má strach. Už dlouhou dobu si všímá podezřelého auta s tmavými skly, které ji neustále pronásleduje, doma navíc našla skrytou kameru. Policejní hlídka vyráží na místo – do bytu v luxusním domě s velkými okny do ulice. Ve dveřích je vítá hezká mladá žena (31), která si prý ze začátku myslela, že je blázen, což potvrdil i její manžel. Začala si proto vše zapisovat do diáře – kdykoliv auto uviděla, kde to bylo a kdy. Poznamenala si i číslo registrační značky auta a skutečně šlo vždy o ten samý vůz. Začala se bát, zatahovala závěsy, i když to normálně nedělá, a právě u nich si všimla i malé kamery směřující na postel. Proč mladou ženu někdo sleduje? A proč jí její manžel nevěří?

Dívejte se v pátek 20. října v 16.50 na Primě!

reklama

reklama