Ta paní mě sleduje!

Čtyři případy, čtyři lidské osudy. Reální policisté, případy ukazující skutečný život a volání o pomoc. Televize Prima přináší na obrazovky novou sérii příběhů z každodenní policejní praxe.
Sledovala ho - Policie v akci

Mladý kluk David (12) volá policii, domnívá se, že ho pronásleduje cizí žena. Je vystrašený a policistům sdělí, že si jí všiml už před týdnem a ona jej znovu celý den sleduje. Jela za ním autem po cestě ze školy až domů. Kluk je doma sám, a protože žena stále sedí v autě kousek u domu, má strach, otec mu navíc nebere telefon. David si také myslí, že ho fotila. I teď viděl, že má v ruce fotoaparát. Kluk tvrdí, že cizí žena se objeví pokaždé, když jeho táta není doma.

Útěk

Útěk - Policie v akci
Útěk - Policie v akci

Doma bydlí jen oni dva, maminka mu prý zemřela. Hlídka se rozhodne neznámou ženu (40) na místě prověřit. Jakmile si ji ale žena z auta všimne, pokusí se ujet. Při následném ověřování informací a její totožnosti řidička zmatkuje, je evidentní, že si vymýšlí. V mezičase přichází domů otec (45) chlapce s přítelkyní (30).  Situace ho velmi překvapí a je vidět, že z přítomnosti ženy radost nemá. Policisté, a v přítomnosti otce i osmělený David, se snaží neznámou přimět k vysvětlení. Jakékoliv sledování ale popírá, v dosahu chlapcova otce se ale necítí moc dobře. Proč najednou Davidův otec chce vzít situaci do svých rukou? Vypadá to, že ženu zná a není mu příjemné před synem cokoliv policistům objasňovat. David navíc vyslechne něco, co mu otec tajil…

Dívejte se v pondělí 9. října v 16.50 na Primě!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama