Třináctiletý chlapec vzal auto a jel sám pro pomoc!

Čtyři případy, čtyři lidské osudy. Reální policisté, případy ukazující skutečný život a volání o pomoc. Televize Prima přináší na obrazovky novou sérii příběhů z každodenní policejní praxe.
Kličkující auto - Policie v akci

Neznámá řidička volá policii z důvodu jízdy za podezřele se pohybujícím autem, které jede extrémně pomalu a kličkuje. Auto by snad mohlo patřit její sousedce, ale svědkyně tvrdí, že řidič je zřejmě opilý a může být dost nebezpečný. Po příjezdu policistů na místo je dotčené auto brzo objeveno. Stále se pohybuje po silnici, jede mimořádně pomalu a nejistě. Hlídka auto zastaví a ke svému překvapení najde za volantem malého kluka ve věku asi 13 let.

Kličkující auto - Policie v akci
Kličkující auto - Policie v akci
archiv TV Prima

Chlapec vyděšeně vysvětluje, že jel pro pomoc pro mámu. Ta prý spadla ze žebříku a nejeví známky života. On se hrozně bál, že umírá, vydal se tak s jejím autem do města pro pomoc. Policisté proto okamžitě vyrážejí s chlapcem k jeho domu, kde skutečně najdou na zemi ženu v bezvědomí, kluk jí ještě stačil dát pod hlavu polštářek. Ještě před příjezdem ambulance se žena na chvíli probere a syna uklidňuje, že to s ní tak vážné nebude. Policejní hlídka nakonec odveze chlapce k prarodičům, kteří se o něj v době matčina pobytu v nemocnici mohou postarat.
 

Dívejte se v úterý 21. listopadu v 16.50 na Primě!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama