Žena otrávila sousedovi psa!

Čtyři případy, čtyři lidské osudy. Reální policisté, případy ukazující skutečný život a volání o pomoc. Televize Prima přináší na obrazovky novou sérii příběhů z každodenní policejní praxe.
Mrtvý pes - Policie v akci

V pozdním odpoledni volá na policii důchodce (78), který našel na zahradě svého psa mrtvého a je přesvědčený, že ho otrávil soused (75). Při příjezdu policie se už oba muži agresivně hádají. Majitel psa policistům opakuje, že jeho psa otrávil soused, který jej prý vždy nesnášel, nadával na něj a několikrát mu vyhrožoval, že ho zabije, jestli s ním něco neudělá. Na důkaz svých slov senior ukáže kus vařeného masa, který on psovi nedal, našel jej ale na zahradě.

Mrtvý pes - Policie v akci
Mrtvý pes - Policie v akci

Do sporu se zapojí také sousedova manželka (74). Její muž potvrdí, že psa opravdu rád neměl, protože jim znepříjemňoval život, ale rozhodně jej neotrávil. Překvapí ho ale, že k činu se rozrušeně přizná jeho manželka. Prý jí pes naháněl hrůzu, protože byl agresivní, celé dny a noci štěkal a ona kvůli tomu nemohla spát. Sousedovi navíc několikrát utekl ze zahrady a ona se nemohla dostat domů, protože ležel před jejich brankou. Poslední kapkou bylo, když ji zvíře vyděsilo, že měla málem infarkt. Otrávila jej tak uvařeným kusem masa, do kterého nastrkala jed na krysy.  

Dívejte se ve čtvrtek 9. listopadu v 16.50 na Primě!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama