Ano, šéfe! z brněnské jídelny U Vlka a bonusy sledujte na Prima PLAY

Celou pondělní epizodu, během níž šéf Pohlreich poznával i místa, kterým se Brňané spíše vyhýbají, si pusťte hned v úvodu článku. „Tady jsem se naučil řadu zajímavých věcí a poznal spoustu zajímavých lidí,“ hodnotí Zdeněk Pohlreich vskutku nevšední návštěvu Brna.
Ano, šéfe! VII (3): U Vlka - Obrázek 8
Ano, šéfe! VII (3): U Vlka - Obrázek 8
archiv FTV Prima

reklama

O co ve 3. premiérové epizodě VII. řady Ano, šéfe! šlo: Brněnská jídelna U Vlka je před krachem, navíc v sousedství vyloučené lokality a proslulé ulice Cejl. Té se Brňané vyhýbají a přezdívají jí brněnský Bronx. Majitel podniku Vladimír Volf, který má zkušenosti spíše se školstvím než s provozem restaurace, to nemá zrovna lehké.

Bonusy a nej scény z Brna najdete TADY

Sázejí tady na poctivou českou kuchyni, ale lidi nechodí. Majitel zvažuje rozvoz jídel. Poradí šéf?

V kuchyni šéf potkává kuchaře Robina Jakubíčka, který světu svou lásku k řemeslu dává najevo vytetovaným nožem na předloktí. Prý vaří už deset let. Jeho jídla však nevypovídají o kuchařském umu nic moc.

Šéfa spíše zaujme kuchařova babička, paní Jakubíčková, specialistka na tradiční krajovou kuchyni. Poradí ona vnukovi, jak na to?

Další premiérový díl Ano, šéfe si nenechte ujít opět v pondělí ve 21.30 na Primě.

Podnik U Vlka označí za bezpohlavní, navíc se mu nelíbí, že je k nenalezení. „Nějak ty lidi musíme do toho podniku dostat,“ dává si za cíl své brněnské návštěvy a rozhodne se vytvořit podniku alespoň minimální reklamu. Pozve si profesionálního fotografa a nechá vytvořit reklamní tabuli.

Jak U Vlka s tímto celkem drahým dárkem naložili, se můžete podívat v extra reportáži z natáčení Ano, šéfe! v Brně na videu níže.  

 

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Ano, šéfe! VII (3): Making of U Vlka
Zdeněk nechá babičku Jakubíčkovou nafotit. Aby podniku udělal alespoň malou reklamu.

V PŘEDPREMIÉŘE: Šéf slíbí, že už nebude mluvit sprostě. Jak dlouho to vydrží? Hlasujte v anketě!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!