Best of veganský Plevel. Šéfovo absolutně poprvé nyní na Prima PLAY

Restauraci, kde v chladicím boxu nenajdete vejce, mléko, natož kus masa, navštívil šéf úplně poprvé v historii svého pořadu. Pokud vám tento díl Ano, šéfe! unikl v televizi, pusťte si ho nyní na Prima PLAY a uvidíte, jak Zdeňkovi Pohlreichovi chutnala kachna, buřty nebo svíčková z napodobenin.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Ano, šéfe! VI (5) - Best of Plevel

reklama

„Tak tohle jsme ještě nezažili. Restaurace z úplně jiného světa, pro jinou klientelu a s úplně jinou náladou. Myslel jsem, že už mě nemůže nic překvapit, ale tady jsem zíral,“ vzpomíná na toto setkání s veganskou kuchyní Zdeněk Pohlreich.

Hned v úvodním videu si pak můžete ještě jednou vychutnat sestřih nejzábavnějších momentů z navštívené restaurace.

Celý díl Ano, šéfe! v Plevelu najdete TADY

Vrátili jsme se do Rosy na Šumavě, do hotelu, kde šéf ochutnal nejlepší knedlíky v Česku. Už jste viděli na videu, co se v podniku změnilo?

Šéf přijíždí na Šumavu, kde ho čekají majitelé hotelu Rosa -manželé Lázňovští s kuchařkou, která je původním povoláním optička.

BONUS: Návrat do Rosy na Šumavě. Hledá se paní Jana. Ta, co umí nej knedlík!

Tento časopis potěší všechny, kdo rádi vaří. Už je na stáncích.

Prima FRESH - podzim 2015

Užijte si podzimní sklizeň s novým číslem časopisu Prima FRESH!

reklama

reklama