Číslo pět žije aneb „Další poslední série“ Ano, šéfe!

Těšte se už v pondělí 10. září ve 21.30 na Prima family! Je pětka šéfovo oblíbené číslo? Zdeněk Pohlreich sice v reality show Ano, šéfe! restaurace známkami jako ve škole nečastuje, ale je pravda, že nejhorší hodnocení by asi „vyfasovala“ řada zařízení, která v minulosti pořadem prošla.
Ano, šéfe! - Číslo pět žije aneb „Další poslední série“ - Obrázek 5
Ano, šéfe! - Číslo pět žije aneb „Další poslední série“ - Obrázek 5

reklama

 

Na druhou stranu jich hned několik obdrželo pochvalnou samolepku s logem a šéfovou tváří – některá za skutečnou kvalitu, jiná alespoň za snahu a příslib lepších služeb v budoucnosti. Na tomto principu nic nezmění ani pátá řada Ano, šéfe!, a tak nebude o zábavu, vzruch a poučení ani tentokrát nouze.

 

Zárukou je samotný humor a nekompromisní přístup Zdeňka Pohlreicha, který se při střetu s realitou v běžných i lepších restauracích a hospodách projeví opět velmi svérázným způsobem. Mít šéf vlasy, kdoví, jak by to dopadlo… Šlendrián v kuchyni je totiž jedna z mála věcí, kterou opravdu nesnáší a rozhodně se to nebojí dát najevo. A pátá řada bude jen potvrzením, nikoliv výjimkou.   

 

Šéf ale ukáže i svou lidskou tvář a tam, kde se snaží, dokáže výraznou proměnu ocenit. A to nejen v restauraci, ale i v osobním životě. Minimálně v jednom případě ho totiž šéf ovlivnil velmi výrazně.   

 

Tentokrát navštíví štáb s kamerou další místa (například Vamberk, Moravská Třebová, Tišnov u Brna nebo Praha), a doplní tak dosavadních více než 40 restaurací z předchozích čtyř řad o nové.

 

Spektrum bude opět pestré nejen zeměpisně, ale různorodost se projeví i v gastronomické úrovni jednotlivých restaurantů, vždyť dorazilo 999 přihlášek a tipů na restaurace z celé České republiky.  A nebude chybět ani výpad do zahraničí, tentokrát se bude jednat o plnohodnotný díl natočený v nedalekém Bavorsku. A možná přijde i jedno překvapení na závěr.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!