Co právě dělá slavný Šéf a viděl už novinku Ano, šéfová? Pusťte si bleskový rozhovor s ním!

Dnes večer bude šéfkuchař Zdeněk Pohlreich hostem Show Jana Krause. V zákulisí nám před natáčením stihl prozradit, co teď jeho fanoušky zajímá nejvíce: Co právě dělá a zda už viděl novinku Ano, šéfová! s Jitkou a Santem Pagana? Jeho odpovědi si poslechněte níže:
Show Jana Krause: Pohlreich
Show Jana Krause: Pohlreich

reklama

Jak víte, oblíbený pořad Ano, šéfe! kde deset let Zdeněk Pohlreich zastával roli nesmlouvavého Šéfa, před časem vystřídala novinka s gastronomkou a podnikatelkou Jitkou Pagana a jejím synem Santem – pořad Ano, šéfová! Na novinku a odchod úspěšného šéfkuchaře z pořadu Ano, šéfe! se diváci začali ptát.

Vybrali jsme ze záplavy reakcí fanoušků na facebookovém profilu Ano, šéfe! ty nejčastější a rovnou se na ně Zdeňka Pohlreicha zeptali.

Tady jsou bleskové odpovědi Šéfa Pohlreicha na vaše nejčastější dotazy:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Show Jana Krause: Pohlreich

Několik řad pořadu Ano, šéfe! můžete ještě sledovat online na iprima.cz Pozor, tato možnost je časově omezená.

Šéfkuchař Zdeněk Pohlreich dnes večer opět usedne do červené pohovky u Jana Krause. Dívejte se nejen na něho v Show Jana Krause ve 21.35 na Primě.

Více o Zdeňkovi Pohlreichovi a dalších hostech dnešní Show Jana Krause čtěte níže:

Show Jana Krause 2018 (39)

Show Jana Krause: teď mluví šéfkuchař, herečka, která řeší domácí hádky na jevišti, a nebeský jezdec

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!