Dnes NEJSLEDOVANĚJŠÍ díl: Výchova kuchařů v Čechách v Ano, šéfe!

Na návštěvu Ústí nad Labem–Trmic, kde se nachází střední odborné učiliště, šéf nikdy nezapomene. Nenechte si v pondělí 12. září ve 21:30 na Primě ujít reprízu nejsledovaněšího dílu Ano, šéfe!
Šéf v Trmicích začal s osvětou přímo u "pramene".
Šéf v Trmicích začal s osvětou přímo u "pramene".
archiv TV Prima

reklama

Mimo "výchovy" budoucích kolegů šéfa uvidíte, jak "komisař" Pohlreich nastoupí na scénu v momentě, kdy se jeden z učňů nečekaně přizná ke krádeži a později přidá její ještě podivnější verzi.

Všechny bonusy i celé epizody Ano, šéfe! můžete sledivat na webu Prima PLAY TADY

Díl z Trmic je ojedinělý i proto, že tentokrát  šéf nezachraňoval upadající či nefungující restauraci nebo hospodu. Na učiliště v severních Čechách chodí budoucí kuchaři. Co je tady naučí, to jednou dostaneme na talíř. Pochutnáme si? A jak si parta učňů poradí s výzvou uvařit ve vyhlášené ústecké restauraci Větruše? Těšte se v pondělní repríze Ano, šéfe!

Co s odstupem času říká na návštěvu Trmic Zdeněk Pohlreich? „Tentokrát jsme se napili přímo u pramene a podívali se do systému, který má za úkol produkovat kvalitní profesionály. Bylo to výživné a asi i lehce depresivní. Nicméně realita je zřejmě taková a změna se zdá být v nedohlednu…,“ netají se svou skepsí šéf.

Dejte si na VIDEU nejnovější verzi kauzy s řetízkem:-)

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

BONUS: Šéf vysvětluje kauzu řetízek

reklama

reklama