Dokáže vrátit Zdeněk Pohlreich Lesní Zátiší zpět na výsluní? Uvidíte v ano, šéfe!

V další REPRÍZE pořadu Ano, šéfe! nás čeká trápení paní Podané. Snaží se postavit na nohy podnik po svém bratrovi, který byl z osobních důvodů přinucen relativně fungující motorest Lesní zátiší přenechat. Dokáže jí Zdeněk Pohlreich s podnikem pomoci? Dívejte se ve čtvrtek ve 22.05 na Primě!
Jak to dopadne v Lesním Zátiší?
Jak to dopadne v Lesním Zátiší?

reklama

Samotné paní Podané se podnik vzchopit nepodařilo a dluhy se mění ve značný existenční problém. Proto se obrací na Zdeňka Pohlreicha, šéfkuchaře, který pro věcnou a přesně mířenou kritiku rozhodně nejde daleko.

 

Jana Podaná se k podnikání dostala v roce 1993, kdy začínala jako účetní, což dělá dodnes. Sama vede účetnictví restaurace. Do gastronomie samotné ovšem vstoupila až v roce 2002, kdy se místo svého bratra stala vlastníkem i vedoucím podniku současně. Od té doby se snaží relativně fungující motorest, situovaný poblíž hlavních tahů na Domažlice a Rozvadov, udržet nad vodou.

 

S vedením restaurace žádné zkušenosti předtím neměla. Díky bratrovi, který dodnes patří k personálu a je zároveň její pravou rukou paní, má pocit, že vedení restaurace rozumí.

 

I když nemá zkušenosti v oboru, její buldočí boj za existenci podniku a pozitivní vztah k beznáhražkové gastronomii jí pomáhá udržet nějakým způsobem motorest nad vodou. Přesto má do prosperujícího a kvalitního podniku více než daleko. Její dluhy na odvodu pojištění i nájmu objektu a zároveň klesající tržby přerůstají v existenční problém. Navíc musí najít způsob, jak zastavit úbytek hostů, který vznikl nedávným zprůjezdněním dálničního obchvatu Plzně. A co na to Zdeněk Pohlreich? Stačí láska k jídlu k úspěšnému provozování restaurace?

 

Dívejte se ve čtvrtek ve 22.05 na Primě na REPRÍZU pořadu Ano, šéfe!

reklama

reklama