Hledáme poslední dvě restaurace pro natáčení!

Oblíbený pořad Ano, šéfe! totiž opět vyzývá statečné restauratéry či hospodské, aby se přihlásili a prošli si natáčením ve svém podniku.
Static Intro, Ano šéfe, logo
Static Intro, Ano šéfe, logo

reklama

 

Podstoupí nejen drsnou drezuru, ale dostanou i neocenitelnou možnost vyslechnout rady a přebrat zkušenosti, za které se mnohdy v kuchyni a na „place“ platí zlatem, potem a krví.

    
Zdeněk Pohlreich pokračuje v natáčení reality show Ano, šéfe!, byť před doposud poslední řadou avizoval, že se jedná o jeho poslední sérii. „Ano, řekl jsem, že čtvrtá řada je poslední,“ přiznává rázný napravovatel gastronomických nešvarů. „Ale nikdy jsem neřekl, jak bude dlouhá,“ dodal s úsměvem.

 
Pro všechny, kteří mají zájem o návštěvu Zdeňka Pohlreicha ve svém podniku a kteří se nebojí vyslechnout si nejen výtky, ale možná i pochvaly, je připraven přihlašovací formulář. Je to sice jen televizní pořad, ale zrovna vaší hospodě či restauraci může hodně pomoci a vám změnit život k lepšímu. A možná je to vaše poslední šance, protože nikdo – asi ani sám šéf – neví, kdy bude čtvrté řadě konec.

 

Do pořadu se můžete přihlásit prostřednictvím tohoto formuláře.

reklama

reklama