Na Šumavě šéf špionem i honákem

Zdeněk Pohlreich si na chviličku odpočine od žáru sporáků, klimatizace a větráků a spočine v náruči šumavské přírody. Usedne na kolo, aby se podíval na zoubek dvěma různým restauracím v Petrovicích a Vojeticích.
Ano, šéfe! - 6. díl - 1
Ano, šéfe! - 6. díl - 1

reklama

Zdeněk Pohlreich si na chviličku odpočine od žáru sporáků, klimatizace a větráků a spočine v náruči šumavské přírody. Usedne na kolo, aby se podíval na zoubek dvěma různým restauracím v Petrovicích a Vojeticích. První sídlí na zámku, který vlastní dánští manželé.


Druhá je asi půl kilometru vzdálená vesnická hospoda U Štěpána, kde připravují steaky z vlastního ekologického chovu. Šéf se bude pohybovat v záři křišťálových lustrů zámecké jídelny a v komfortu tamní kuchyně. Také se bude procházet po lukách a obdivovat ušlechtilé plemeno krav, které chová Štěpán.

Co poradí šéf Café Imperial majitelům, aby byli ziskoví? Vydejte se na obhlídku terénu, čeká vás zajímavý kontrast. Dívejte se, bude to krásné, vtipné a napínavé – šéf se v zájmu věci dokonce uchýlí k malé špionáži! Jak dopadne letní příběh se dvěma hlavními hrdiny? Více informací, jak šéf hodnotí tato rozdílná místa ve středu dopoledne, právě zde.

reklama

reklama