PŘEDPREMIÉRA Setká se šéf s nejslavnějším českým kuchtíkem, tím, co (ne)ukrad řetízek?

Už tento čtvrtek vysíláme další premiérový díl pořadu Ano, šéfe!, věnovaný návratům. Šéf v něm zavítá i na učiliště v Trmicích. Setká se tam se svými hrdiny? A co se u nich změnilo? Místy dojemná i dechberoucí sonda do života mladých učňů se vloni stala nejsledovanějším dílem této reality show.
Jak pokračují osudy studentů z učiliště v Trmicích? Na to se šéf přijel podívat.
Jak pokračují osudy studentů z učiliště v Trmicích? Na to se šéf přijel podívat.
archiv FTV Prima

reklama

Na učilišti v Trmicích vynikl svojí podivnou historkou a díky následné lidové tvořivosti, s jakou se jí chopili fanoušci sociálních sítí, klučina známý nyní jako ten, který (ne)ukradl zlatý řetízek své babičce a (ne)mohl si vzpomenout, do kterého hrníčku ho dal. Celé slavné "řetízkové" VIDEO ZDE

Podívejte se už teď na ukázku z návratu šéfa do Trmic v úvodu. Co odhadujete, přivítají tam Zdeňka Pohlreicha s otevřenou náručí? Sledujte novou sérii Ano, šéfe! ONLINE na Prima PLAY

Po první návštěvě ústeckých Trmic byl šéf až neobvykle skeptický. „Napili jsme se přímo u pramene a podívali se do systému, který má za úkol produkovat kvalitní profesionály. Bylo to výživné a asi i lehce depresivní. Nicméně realita je zřejmě taková a změna se zdá být v nedohlednu…,“ vzpomíná Zdeněk Pohlreich na minulé natáčení.

Na učiliště se vracel zhruba po roce. Byl upřímně zvědavý, jestli si tam z jeho podnětů něco vzali. Zajímala ho především parta „dětí“, které mu tehdy ukázaly v kuchyni kvalitní restaurace, že mají pro řemeslo talent a že k němu nejsou tak laxní, jak se zdálo na praxích ve škole.

Když se šéfovi podaří sehnat zase všechny dohromady, hodlá jim ukázat ještě něco víc z gastronomie.  Pozve je zavařit si v kuchyni jeho vlastní věhlasné restaurace. A to rovnou za plného provozu! On jim totž věřil.

Ukázka napovídá, jak zhruba po roce vypadalo jeho dostaveníčko s vedením školy v ředitelně. V co celé dostaveníčko vyvrcholí a s kým ještě se šéf v Trmicích potká, si můžete domyslet. Nebo se dívejte tento ve čtvrtek ve 21.25 na Primě na nový premiérový díl Ano, šéfe! – návraty.

Kdo neviděl  Ano, šéfe! z Trmic, tyto okamžiky patřily k těm nejkomentovanějším. Koukněte na VIDEOSESTŘIH.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Ano, šéfe! - Best of Trmice

reklama

reklama