Proč byl Zdeněk Pohlreich v Zásmukách zasmušilý? Sledujte Ano, šéfe!

Zdeněk Pohlreich se v repríze pořadu Ano, šéfe! vydá směrem na Kutnou Horu, kde leží městečko Zásmuky. Přímo na náměstí, kde vládne čilý stavební ruch, se nachází Nová hospoda pana Suchého. Co majitele trápí, že pozval šéfa? V pondělí ve 21.30 na Primě.
Ano, šéfe! - Zásmuky Šéf a kuchaři s majitelem
Ano, šéfe! - Zásmuky Šéf a kuchaři s majitelem

„Kdybych si dnes vzpomněl, kdo mě zlákal k vybudování restaurace, uškrtil bych ho,“ upřímně lituje svého rozhodnutí pan Suchý, který jinak vede úspěšnou stavební firmu. A co na to Zdeněk Pohlreich?

Bonusy z pořadu Ano, šéfe! a celé epizody si můžete přehrát online

„Vždycky jsem si říkal, že když přijde kuchař, musí umět vařit. Ale neuvědomil jsem si, že je to jako se zpěvákem, který taky nemusí umět zpívat,“ dodává pan Suchý. A co na to Zdeněk? „Tady to teda na Zlatýho slavíka nevypadá...“ V kuchyni pracují dva kuchaři, starší Milan a mladší Martin. O obsluhu se starají dva číšníci. Nad provozem by měl bdít kvalitář Štěpán, majitel se v Nové hospodě někdy rádoby inkognito nají, ale do kuchyně nechodí.

Kdyby chodil, možná by ho mnohé překvapilo. Ale protože tam nechodí, překvapilo to Zdeňka Pohlreicha, a to pořádně. Hygiena v kuchyni a vlastně v celé restauraci byla tristní. V kuchyni našel Zdeněk spoustu nedopalků cigaret, jídlo podávané na mastných talířích i špatně umyté sklenice. Tak to Zdeněk rozhodně nemohl nechat!

reklama