První reakce paní Soni, kterou tyranizoval otec, a podpora fanoušků Ano, šéfe! na FB

Přestaňte přežívat, začněte žít! To začali hned po čtvrteční premiéře vzkazovat fanoušci pořadu Ano, šéfe! na FB zlomené majitelce motorestu pod Řípem. Soňa Helísková měla vlastně takřka pořád pláč na krajíčku. Jak vyšlo najevo, od dětství až do dospělosti ji pronásleduje vztah s despotickým otcem.
Šéf se tady nechtěně stává psychologem.
Šéf se tady nechtěně stává psychologem.
archiv FTV Prima

reklama

„Hned se mi ozvala druhá část příbuzenstva. Vyjádřili mi velkou podporu,“ řekla nám hlasem plným dojetí Soňa Helísková, kterou ve včerejším dílu Zdeněk Pohlreich s úctou označil za hvězdu. Od dětství totiž zažívá navenek nenápadný teror ze strany svého otce.

Kdo neviděl včerejší dojemný díl Ano, šéfe! může si ho nyní pustit ONLINE TADY

Připomeňme, co se mezi nimi stalo na VIDEU níže.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Motorest - Já otec

Stále je to můj táta

„Volal mi také jeden pán (z pojišťovny, u níž má pojištěný majetek – pozn. red.), že mi moc děkuje a že jsem mu tímto dílem Ano, šéfe! moc pomohla,“ vybavuje si paní Soňa další z reakcí na účinkování v televizi. Asi se ptáte, čím mu mohla pomoci, když není z oboru gastronomie? „Říkal, že v dětství zažíval úplně ty samé situace jako já a že je nás asi víc…,“ pokračuje. Přes všechny ty mrazivé momenty z jejího setkání s otcem po čtyřech letech a po tom, s čím se svěřila o jejich vztahu od dětství Zdeňkovi Pohreichovi, mluví i během našeho ranního hovoru o despotickém otce jako o ´tátovi´. „Víte, on je stále můj táta. Mám ho pořád ráda.“

Reakce na odvysílaný pořad Ano, šéfe! ze strany otce paní Helískové zatím neznáme. A nezná je ani ona sama. „Ani po tom setkání, které zorganizoval Zdeněk Pohlreich během natáčení, se mi neozval, nestavil se,“ říká stále ještě trochu vystrašeně a čeká, jestli celý příběh nebude mít ještě nějaké pokračování mimo kamery. Katarzi, kterou díky šéfovi během natáčení prožila, považuje za svůj nový restart.

Paní, vy jste hvězda! Tohle šéf neříká jen tak někomu.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Motorest - Pani, vy jste hvězda

Dodržela Soňa Helísková slib, který dala šéfovi?

Krátce před naším ranním telefonátem podepsala smlouvu o prodeji části majetku. Ze získaných peněz si konečně zařídí nové bydlení. Už za měsíc by tak mohla bydlet důstojněji a ne v úzkém kamrlíku, který je kancelář, obývák a ložnice v jednom.

Další novinka: Personál opustil loď, Kuliočko zůstal!

V jejím Motorestu pod Řípem, jak se se Zdeňkem dohodli, že by se mohl podnik jmenovat s ohledem na výjimečné místo přímo pod nejslavnější českou horou, se komplet vyměnil personál. „Nebylo jim příjemné už natáčení,“ shrnula stručně paní Soňa, které ale zůstal její cenný parťák a opora, bez kterého by prý nemohla podnikat – kuchař Milan, kterému kamarádi přezdívají Kuliočko, protože v dětství přišel o oko.

A změnila se i klientela restaurace. „Teď když se tu nekouří, začali k nám více jezdit lidé ze středního managementu okolních firem, více si vychutnávají jídlo, jezdí si k nám posedět a popovídat,“ začíná se velmi opatrně radovat z prvních úspěchů paní Helísková.

Toto vzkazují paní Soně lidé na FB Ano, šéfe!

Marta: Asi by byla šťastnější v zahradnictví nebo někde, kde se nemusí sama rozhodovat. V podstatě čeká, až někdo to za ní udělá. Stále je to ta holčička, co čeká na pochvalu. Ale je pravda, že děti úspěšných rodičů to mají v životě těžké! A taťka má stále testosteronu na rozdávání! Ve 40 letech ...to je takový pomyslný kariérní vrchol a paní se třepe brada... Každej je jinej, ale myslím si, že ve finále tu hospodu dá. Klíč od motorestu pro dceru byl danajský dar. Ale držím paní palec ať to dá!!!.
Drahomíra: Na to, že Zdenda je vždy ráznej, tak na paní šel profesionálně a s klidem.
Martin: Paní přeji ať se jí daří a zase začne ten život žít a ne přežívat, jak říkal Zdeněk. Ono je venku docela fajn.
Iveta: Zdeňeček byl jako vždy úžasný!! Paní držím palce a věřím, že to zvládne!!!

 

(schneidy)

 

Trest by nikdy neměl být pro dítě příliš tvrdý

Mají se děti trestat?

26 procent obětí domácího násilí se nikomu nesvěří

Domácí násilí je nebezpečné i v tom, že se o něm mlčí. Nebojte se promluvit...

Ženu ani květinou...

Facky, ale i žárlivost a zákazy. Co všechno je domácí násilí?

reklama

reklama