Šéf se vrací na místa činu. V premiérovém dílu Ano, šéfe!

Nenechte si ujít tři návraty na místa, na která se nedá zapomenout. Dozvíte se, jak si vedou v American Grill Baru v Mohelnici, kde šéfa šokovali syrovým hamburgerem, nebo co podnikl sebevědomý kuchař z berounské Bastily. Šéf se také chce opět sejít s hvězdným týmem z trmického učiliště.
Zdeněk Pohlreich si svoje koně, jak říká dnes už bývalým učňům, najde sám.
Zdeněk Pohlreich si svoje koně, jak říká dnes už bývalým učňům, najde sám.
FTV Prima

reklama

Vedení Střední školy obchodu, řemesel a služeb v Ústí nad Labem-Trmicích si další natáčení přímo na jejich půdě nepřálo. V čele s ředitelem Pavlem Caitamlem argumentuje tím, že natočený díl vyzněl víc jako pořad o tom, „že Pavel sebral nějakej řetízek, jako posmívání se handicapovaným dětem, než pořad o škole“.

Premiérové díly Ano, šéfe! sledujte ve čtvrtek ve 21.25 na Primě. Vidět je můžete i ONLINE

Zdeněk se ale jen tak nevzdává a chce vidět „svoje koně“ ještě jednou. Někteří z nich už jsou prý vyučení a postavili se na vlastní nohy. Jak si vedou? A věnují se vaření a práci v kuchyni? I na to je šéf zvědavý, jak říká. Stále věří, že pod kvalitním vedením to mohli někam dotáhnout...

Připomeňte si v sestřihu z Trmic, jak se například jedna z dívek pustila do šéfa při prvním natáčení, ale i na slzy dojetí z vydařeného díla.

Ano, šéfe! - Best of Trmice
Ano, šéfe! - Best of Trmice

 

K diskuzím o kuchtíkovi Pavlovi Zdeněk Pohlreich shrnuje. „Nechci řešit to, co se odehrává na sociálních sítích. Co si někdo povídá, že se mu někdo posmívá. Já se mu neposmívám! Já můžu jednat a mluvit jenom sám za sebe. Není to tak, že jsme použili toho kluka jako nástroj, abychom zesměšnili tuhle školu. Takhle to přece není.“

Dále uvidíte, jak se daří týmu z American Grill baru v Mohelnici, kde šéfa vyděsili syrovým hamburgrem.

Tady je ta nezapomenutelná scéna s "vepřovo-hovězím sushi s hranolkama". Máte chuť? :-)

 Ano, šéfe! VI Mohelnice - Vražedná Amerika
Ano, šéfe! VI Mohelnice - Vražedná Amerika

 

A zde si ještě oživte pány, kteří v Mohelnici "Ameriku" rozjeli. V návratovém dílu se s nimi opět potkáme. 

Ano, šéfe! VI Mohelnice - Já nic, já majitel
Ano, šéfe! VI Mohelnice - Já nic, já majitel

 

Do třetice se šéf vypraví na vizitu do berounské Bastily. 

Už není v Berouně, sebevědomý kuchař Michal Krulich si otevřel jinou Bastilu, tentokrát v malé vsi Cerhovice.

Připomeňme, že tento šéfkuchař si o sobě myslel, že je hotová kuchařská hvězda. Chlubil se, kolik soutěží už vyhrál... Až na to, že do jeho podniku blízko centra a na krásném místě u řeky skoro nikdo nechodil. Co dneska, už se mu po radách šéfa Pohlreicha podařilo postavit nový podnik na nohy? A řídí se vůbec jeho radami?

Michal Krulich se při první šéfově návštěvě ukázal jako mistr zlepšováků. Koukněte se třeba na jeho steak s knedlíkem. Nebo má takto vypadat luxusní svíčková?

Ano, šéfe! VI - Steak s knedlíkem z Berouna
Ano, šéfe! VI - Steak s knedlíkem z Berouna

(schneidy)

reklama

reklama