Šéf u pramene aneb Výchova kuchařů v Čechách. Drsná realita v Ano, šéfe!

Už ve čtvrtek večer zavítá Zdeněk Pohlreich do Ústí nad Labem–Trmic, kde se nachází střední odborné učiliště, které by mělo vychovávat jeho budoucí kolegy. A vychovává? Skutečnost předčí veškerá očekávání nejen šéfa, ale také celého štábu. Místy se náš obávaný šéfkuchař ocitne v roli detektiva.
Šéf v Trmicích začal s osvětou přímo u "pramene".
Šéf v Trmicích začal s osvětou přímo u "pramene".
archiv TV Prima

reklama

 

"Komisař" Pohlreich nastoupí na scénu v momentě, kdy se jeden z učňů nečekaně přizná ke krádeži a později přidá její ještě podivnější verzi.

Další ojedinělý díl Ano, šéfe! vysílá Prima již ve čtvrtek 10. 9. ve 21.35 hodin. Ojedinělý i proto, že tentokrát nebude šéf zachraňovat upadající či nefungující restauraci nebo hospodu. Na učiliště v severních Čechách chodí budoucí kuchaři. Co je tady naučí, to jednou dostaneme na talíř. Pochutnáme si? A jak si parta učňů poradí s výzvou uvařit ve vyhlášené ústecké restauraci Větruše? Těšte se v další epizodě Ano, šéfe!

Co s odstupem času říká na návštěvu Trmic Zdeněk Pohlreich? „Tentokrát jsme se napili přímo u pramene a podívali se do systému, který má za úkol produkovat kvalitní profesionály. Bylo to výživné a asi i lehce depresivní. Nicméně realita je zřejmě taková a změna se zdá být v nedohlednu…,“ netají se svou skepsí šéf.

 

reklama

reklama