Ve Vodňanech nevědí, jak má chutnat ryba! Šéf řádí jako hladová štika

Že by v rybníkářském městě neuměli připravit zrovna ryby, by asi čekal málokdo. Karel Jarmar tady provozuje rybí restauraci, na jídelním lístku má spoustu rybích pokrmů, v interiéru má nepřehlédnutelné rybí akvárium. To ale k dobré kuchyni "překvapivě" nestačí. Ať se snaží, co to jde, stejně se v jeho restauraci Zlatý soudek dobře nenajíte.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Ano, šéfe! VII (12) - upoutávka

reklama

Tento podnikatel je muž činu a do všeho se vrhá po hlavě. Je ochoten do resturace i znovu investovat i přes fakt, že už teď je zadlužen až po uši.

Na podnik si majitel půjčil od kamarádů i od banky. 

Podaří se šéfovi ve Vodňanech vysvětlit, že by se hospoda měla vést pořádně? Ocení Zdeněk Pohlreich snahu, kterou mu tady předvedou?

Sledujte premiérový díl pořadu Ano, šéfe! z Vodňan v pondělí ve 21.30 na Primě.

Pusťte si extra reportáž z natáčení ve Zlatém soudku.

Pořad Ano, šéfe! je tady proto, abyste v hospodách nejedli blafy! Zdeněk Pohlreich je zpátky v plné síle a chystá se na vizitu do dalších restaurací a hospod. Před šéfem opět stojí nelehký úkol – musí zjistit, proč se restaurace potácejí v problémech a proč v nich lidem nechutná. Na svých spanilých jízdách po celé republice se Zdeněk Pohlreich setkává s celou řadou lidí a s jejich osudy. V oblíbeném pořadu není nouze o břitký humor okořeněný trefnými hláškami, které svérázného šéfa proslavily.

Česko, 2016

Režije: Vít Klusák

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!