Zdeněk Pohlreich dokáže zaplnit restauraci. Zvládne to ale personál? Uvidíte v Ano, šéfe!

Co trápí restauratéra pana Josefa Rožánka natolik, že vyhledal Zdenka Pohlreicha přímo v Café Imperial? Jak uvidíte v repríze I. řady Ano, šéfe! v pondělí ve 21.30 na Primě, jeho restaurace Arter v Praze-Satalicích funguje sice čtvrtým rokem, ale nedaří se jí tak dobře, jako jejímu stejnojmennému bratrovi – cateringu.
Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich

reklama

Restauraci by chtěl mít pan Rožánek vzorovou, je to majitelovo hýčkané dítko. Tento sen mu ale údajně kazí personál – jak vystrčí z podniku paty, fláká se. Alespoň podle pana majitele.

Pan Rožánek je původně strojař, baví ho však gastronomie. Není spokojen s obslužným personálem ani s osazenstvem kuchyně. Nechce už své zaměstnance věčně obměňovat, rád by je vycepoval na požadovanou úroveň. Pokud to nepůjde, je připraven se s personálem rozloučit i během natáčení. Kvůli kontrole zaměstnanců jsou v podniku rozmístěny kamery. Jedinou konkurencí je nedaleká pizzerie, proto pan Rožánek dal na jídelníček Arteru i italská jídla, základem je ale česká a částečně středomořská kuchyně.

Pamatujete se jieště na úplně první díl Ano, šéfe?

Zdeněk Pohlreich

Jsem Zdeněk Pohlreich! Tohle je úplně 1. díl show Ano, šéfe!, která z něj udělala legendu

Opravdu tak hrozné? Kameru neoblafneš

Díky kamerám majitel vidí, že personál sleduje televizní seriály, klábosí na baru a kašle na hosty. Pan Rožánek se považuje za perfekcionistu, který je v restauraci denně, lidé z podniku ale tvrdí, že přijde tak jednou týdně. Personál sledovala i skrytá kamera televizního štábu – a tvářil se ochotně a mile. V chování obsluhy vidí majitel alfu a omegu úspěšného podnikání, protože chce hostům věnovat nadstandardní péči, kvůli které by se do Arteru vraceli. Zdeněk Pohlreich proto přivede číšníka-profesionála, který předvede, jak by to mělo fungovat, a podle výsledku srovnání ideálu s obsluhou restaurace se rozhodne, zda zaměstnanci na place zůstanou, nebo budou muset odejít. Jak to dopadne?

Dívejte se v pondělí ve 21.30 na Primě na reprízu I. řady oblíbeného pořadu Ano, šéfe!

Zdeněk Pohlreich je zpět!

Pořad Ano, šéfe! definitivně skončil. Na iPrima.cz ho ještě můžete sledovat online


 

reklama

reklama