Čtvrteční večerníček s trenérem: opravdový okresní přebor

Další premiérová dávka pravého okresního přeboru a všeho, co s sebou zápolení v této třídě nese, je tady. Kouč Straka se tentokrát podívá na kopačky i do zákulisí TJ Dynamo Stružnice v okrese Česká Lípa.
Franz se také zapojuje.
Franz se také zapojuje.
archiv TV Prima

reklama

Místní mužstvo je složené půl na půl mladí a staří. Mladým hráčům chybí disciplína a ti starší se potýkají s výdrží. Lídrem mužstva je Jarda Dvořák, emotivní a impulzivní hráč, který prohry nese velmi těžce.

 Show Ano, trenére! vysíláme opět ve čtvrtek ve 22.45 na Primě.

Co by si chtěli ve Stružnici pořídit, kdyby se jim podařilo splnit Franzovy pověstné individuální úkoly? Největší radost by klukům udělalo, kdyby si za výhru mohli obstarat nové sportovní vybavení a hřiště pro sport a zábavu.

Proč zrovna hřiště? To pochopíte, když se v předpremiéře podíváte na ukázku ze čtvrtečního dílu. Věřili byste tvrzení, že díry v trávníku jsou od krtka?

PŘEDPREMIÉROVÉ VIDEO:

 

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

AT - Děravé hřiště

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!