Pičín není žádná okresní řiťka! Uvidíte, jak tam cvičili s koučem Strakou

Radnice v Pičíně podporuje fotbalový klub, který mimo jiné spolupracuje s hasiči i myslivci. Fotbalisté trénují na špičkovém trávníku a snaží se vychovávat i mládež. Lídrem týmu je původem Afričan Valery Koffi, který už v Pičíně zapustil kořeny.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

AT – V Pičíně na Franze…

reklama

Tým by si přál rekonstrukci kabin a jejich snem je pořádat akce například pro děti, aby se o klubu vědělo a začali tam přicházet mladí hráči. Trenérská role Valeryho je složitá v tom, že většina týmu bydlí v Praze, takže je dost obtížné donutit hráče, aby se účastnili tréninků v týdnu.

Premiérový díl show Ano, trenére! vysíláme ve čtvrtek ve 22.45 na Primě!

Problém „rodáků“ a „naplavenin“ vůbec spočívá hodně v tom, co v Pičíně právě rezonuje. Koffi se snaží s partou mladých fotbalistů komunikovat přes Facebook a nutí je i během zimní přestávky naběhat 50 km, navíc rozdává pokuty skoro za cokoliv. Má přirozenou autoritu a fotbal v Pičíně jednoznačně pozvedl.

Další úžasnou bytostí, kterou jsme v Pičíně našli, je ředitelka školy Vladimíra Krejzová, která je velkou patriotkou obce a příznivkyní fotbalu.

reklama

reklama