VIDEO Na Ronalda, na Beckhama, prsty a gelem. Jak na fotbalový účes

Toto jsou Ricardo Kaká, Cristiano Ronaldo, nebo David Beckham našeho okresního přeboru. Hvězdy z reality show Ano, trenére! sice nehrají žádnou světovou soutěž, fotbalisté to ale jsou také. Podívejte se na našem VIDEU v úvodu, jak oni dbají o své kadeře. Budete koukat!
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

AT – trendy účesy okresního přeboru

reklama

Takový fotbalista se často stává sex symbolem. Mnoho mužů se inspiruje účesy těch nejslavnějších.

Druhý premiérový díl Ano, trenére! vysíláme ve čtvrtek ve 22.50 na Primě Ještě více bonusů k Ano, trenére! i fotek z natáčení a perličky ze zákulisí pořadu najdet na FB Ano, trenére! TADY

Během natáčení show Ano, trenére! nešlo tento výrazný fotbalový fenomén pominout, a tak jsme se kluků v několika šatnách rovnou zeptali, jak to mají s péčí o svůj zevnějšek oni.

"Není důležitý, jak hrajete, ale jak při tom vypadáte!"

Zazněl názor, že takový účes, musí být samozřejmě praktický, ale i slušivý. Ne všichni se přece na hřiště přicházejí kochat pohou hrou:-) 

Teď můžete porovnávat. V GALERII níže jsou známější fotbaloví kluci a jejich účesy:

Sledujte Ano, trenére! a...

uvidíte, že i fotbalová mužstva v nejnižších soutěžích se mohou zlepšovat, dosáhnout úspěchu poctivým tréninkem a bez úplatků. František Straka fotbalovým týmům pomáhá zlepšit výkonnost a tréninkové metody.

Co díl, to příběh jednoho konkrétního klubu, ale také příběh jedné vesnice. Kouč Straka diváky provede nejen zákulisím okresního přeboru nebo pralesní ligy, ale i domovy hráčů, kam byl během natáčení zván.

(schneidy)

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!