Bezpečná cyklistika, další zajímavé testy kol i tip na výlet. Uvidíte v Bikesalonu

S další sobotou je přichystán i další premiérový díl Bikesalonu. Na co se v něm můžete těšit?
Bikesalon 2019 (28)
Bikesalon 2019 (28)

reklama

Tentokrát otestujeme elektrokolo výrobce s ne právě dlouhou tradicí. Jízdní kola vyrábí značka Crussis teprve od roku 2013, za tu dobu však stihla pod svá křídla chytit třeba i nejznámějšího českého hokejistu. Co na jejich e-Atland 10.4 řekne testovací jezdec Vlasta?

Gravelová kola jsou stále v módě, a Martin tak s naším štábem vyrazí do Polska, aby zde provětral Trek Checkpoint ALR 5. Jak název napovídá, jeho rám je z hliníku. Díky lehkým komponentům se ale jedná o skutečně univerzální kolo. I když se možná přece o něco líp cítí hlavně na zpevněných cestách. Proč? To už Vám už Martin poví sám.

Na bezpečnost dbáme v cyklistice především! S milým moderátorem Františkem se proto nezapomeneme podívat na další rady, jak si při jízdě za řidítkama (i mimo ně) počínat co nejbezpečněji.

Nebude chybět ani populární rubrika „Kam na kole“. Tentokrát vyrazíme do okolí Olomouce, kde nám učarovala zdejší krajina, i bobová dráha, na které se vyblbne vážně každý. Tak se nezapomeňte dívat a třeba i něco vyhrajte v naší soutěži. 

Magazín Bikesalon startuje v sobotu v 9.35 na Primě!

Magazín Bikesalon můžete kdykoliv sledovat online na iPrima.cz

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!