Cyklosezóna zdaleka nekončí! Uvidíte v dalším premiérovém Bikesalonu

S další sobotou je přichystán i další premiérový díl Bikesalonu. Na co se v něm můžete těšit?
Uvidíte v rubrice Testy.
Uvidíte v rubrice Testy.
Archiv magazínu Bikesalon

reklama

Dámy, máme tu pro Vás něco speciálního. Růžového mazlíka jménem Crussis E Guera 10.4 osedlala naše testovací jezdkyně Klára. A co na něj kromě líbivé barvy řekne?

Kross Esker 6.0 je dalším z řady trendy gravel biků, které se nezaleknou jak delšího silničního přesunu, tak pořádných štěrkovek, kam byste se s obyčejnou silničkou ani omylem nepustili. Víc nám o něm poví testovací jezdec Vlasta.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Bikesalon 2019 (8) - upoutávka

Olomoucký kraj, to nejsou jen tvarůžky a protažené samohlásky z úst tamních obyvatel. Zdejší příroda nabízí mnoho příležitostí vhodných k cykloturistice, a proto jsme se vyrazili na výlet. Navštívíme jednu z nejstarších přehrad u nás nebo na Repešský žleb, který sousedí s Vojenským újezdem Březina.

Nebude však chybět ani rubrika, ve které se protentokrát zaměříme na riziko křečí nohou i zad vzniklých nesprávným posedem. A pokud si s námi chcete zasoutěžit, stále máte možnost odpovědět na jednoduchou soutěžní a vyhrát parádní cyklistické ceny. Tak se nezapomeňte dívat!

Magazín Bikesalon startuje v sobotu v 9.45 na TV Prima!

Magazín Bikesalon můžete kdykoliv sledovat online na iPrima.cz

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!