Jak se jezdí v Chorvatsku na elektrokole? Dozvíte se to v Bikesalonu na Primě

Kromě toho se dostanete i do zákulisí mistrovství silniční cyklistiky České republiky, kde nebude průvodcem nikdy jiný, než skvělý Petr Sagan.
Bikesalon (15)
Bikesalon (15)
Produkce

reklama

V novém dílu Bikesalonu zavítáme na silnice i do terénu. V testu silničního kola Merida SILEX 700 nakousneme nejnovější trend takzvaných gravel biků, které v sobě kombinují použitelnost cross-country horských kol a rychlost silniček.

Jak na kole v Chorvatsku?

Podíváme se ale rovněž do nehostinné krajiny chorvatského venkova, kde osedláme nekompromisní elektrokolo KTM Macina Kapoho LT 274, které nejen svým vzhledem připomíná krosovou motorku. Náš testovací jezdec s ním proletí jak štěrkové cesty, tak pořádné balvany a aby té srandy nebylo málo, podíváme se v rámci testu i do subtropického pralesa na opuštěném Chorvatském ostrově.

Bikesalon (15)
Autor: Produkce Bikesalon (15)


Mistrovství silniční cyklistiky ČR navíc okořeněné jedním z nejlepších cyklistů planety. Kým? No přece Petrem Saganem. To jsme si nemohli nechat ujít! Nahlédněte s námi do zákulisí jednoho z nejprestižnějších českých závodů. Co všechno se musí vydařit a jakou úlohu sehrává při celé akci policie?

Bikesalon (15)
Autor: Produkce Bikesalon (15)

Půvabné kouty Sardinie bývají cílem mnoha zamilovaných srdcí. Dnes nás tu ale žádná romantika nečeká. Dnes to bude tvrdá „bajkeřina“. Náš testovací jezdec „Gaspi“ vyrazil náležitě provětrat tamní přírodu.

Pro malé i velké cyklisty je přichystaná soutěž o ceny od výrobců Carlson, Garmin a Cube. A pokud vás láká silniční cyklistika, přijdete si na své ve škole jízdy na silničním kole.

Těšíme se na vás v sobotu v 10:10 na Primě!

reklama

reklama