Na čem do drsného terénu i skopičiny na horském elektrokole. Uvidíte v Bikesalonu

S další sobotou je přichystán i další premiérový díl Bikesalonu. Na co se v něm můžete těšit?
Uvidíte v premiérovém dílu magazínu Bikesalon.
Uvidíte v premiérovém dílu magazínu Bikesalon.

reklama

Náš testovací jezdec, no spíše skokan, Vlasta, vám předvede, že i na zdánlivě normálním horském elektrokole jdou provádět pořádné skopičiny. Haibike Sduro Hardseven 9 však prověří i z profesní stránky, a tak se o tomto stroji dozvíme spoustu informací.

Martin se znovu vydal do terénu a měl s sebou tentokrát zbrusu nový allmountain bike od značky Scott. O skoky ani rychlé průjezdy drsným terénem tak v sobotu ráno na televizních obrazovkách nebude nouze. Dozvíme se ale také, jaké jsou nevýhody a samozřejmě výhody testovaného modelu Scott Spark 930. A že toho Martin nenašel málo.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Bikesalon 2019 (8) - upoutávka

Výlet panenskou přírodou v sedle jízdního kola? To je přece paráda! Populární rubrika cyklovýletů nesmí chybět ani tentokrát. Kam se vydáme? Objevíme spolu krásu majestátných Beskyd, kterými nás provedou zdejší průvodci.

Těšit se ale můžete také na oblíbenou soutěž s novými lákavými cenami!  

Magazín Bikesalon startuje v sobotu v 10.00 na TV Prima!

Magazín Bikesalon můžete kdykoliv sledovat online na iPrima.cz

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!