Projížďka na netradičním horském kole i soutěž. Sledujte sobotní Bikesalon

Další premiérový Bikesalon sledujte zase v sobotu v 9.50 na Primě!
 Bikesalon
Bikesalon
archiv FTV Prima / Bikesalon

reklama

Pojďte se s námi projet na netradičním horském kole. Vypadá sice jako klasický hardtail s hliníkovým rámem, ale díky vidlici s vyšším zdvihem a hravější geometrii si s ním můžete troufnout i na neobyčejný výlet po bikových trailech. Řeč je o modelu GHOST Kato X 6.9 AL o kterém vám více poví náš testovací jezdec Martin.

VŠECHNY TESTY KOL Z POŘADU BIKESALON POHROMADĚ

Věděli jste, že si špatným seřízením posazu na kole můžete dokonce i zničit své zdraví? Co všechno je potřeba k tomu, aby se vám lépe šlapalo a jak lze předejít nepříjemnému přetěžování jednotlivých svalů? Vyrazili jsme s naší testovací jezdkyní Denisou, do specializovaného centra, abychom zde probrali jednotlivá úskalí špatného posazu, a pomohli vám tak zlepšit nejen výkonnost ale i pohodlí při jízdě.

Cube reaction pro hybrid 500
Autor: archiv FTV Prima / Bikesalon Cube reaction pro hybrid 500


CUBE Reaction Pro Hybrid 500 - tohle elektrokolo dobře známe. Jeho loňský model totiž máme na dlouhodobý test a oblíbila si ho celá naše parta. Na čas se z něj stalo dokonce kameramanské kolo, to když jsme se museli vydat do nehostinných končin uprostřed jižní Evropy, kam by se s celou výbavou nedalo pořádně dostat. CUBE nám nyní přichystal potěšení, a připravil do testu novinku tohoto modelu už na rok 2019. V čem se liší oproti naší stálici? A co naopak zůstalo stejné? Nejen to se dozvíte v podrobném testu.

Chybět samozřejmě nebude ani populární soutěž o cyklistické ceny od značek Carlson, Gola a CUBE. Vyhrát můžete sadu cyklokosmetiky, sadu nářadí nejen na seřízení jízdních kol a praktickou cyklistickou přilbu. Jaká bude soutěžní otázka? Jste zvědaví? Dozvíte se ji.

V sobotním Bikesalonu v 9.50 na Primě.

Tak se nezapomeňte dívat, ať vám nic neuteče!

reklama

reklama