Škola jízdy i další testy kol. V sobotním Bikesalonu!

Víkend se blíží a s ním je přichystán i zbrusu nový díl Bikesalonu. Na co se v něm můžete těšit? Začínáme v sobotu v 9.55 na Primě!
Bikesalon 2019 (7)
Bikesalon 2019 (7)

reklama

Je tady 7. díl oblíbeného pořadu Bikesalon.

Provětráme jedno z doposud nejlevnějších horských kol, které jsme v redakci Bikesalonu měli. B'twin Rockrider 560. Jak tento stroj dopadl?

Prověříme také jedno z dostupnějších elektrokol na našem trhu, které je původem z České republiky. Jmenuje se LeaderFox Altar a díky mohutné kapacitě baterie nás odvezlo, kam jsme jen chtěli.

Nebude ovšem chybět ani trocha teorie. Podívali jsme se totiž do Polska, jak probíhá výroba rámů a jízdních kol. A vy můžete být u toho s námi.

Nezapomeneme také na školu jízdy, kde opět prověříme některé z dalších klíčových dovedností a naučíme vás proto, jak se stát lepšími jezdci.

Kdy? Bikesalon s pořadovým číslem sedm roztočí hliníkové ráfky u všech typů kol už v sobotu dopoledne na Primě. Těšíme se na Vás, milí cyklisté a cyklistky!

Bikesalon startuje v sobotu v 9.55 na TV Prima!

Podívejte se na televizní upoutávku:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Bikesalon 2019 (1) - upoutávka
 

TESTY KOL Z POŘADU BIKESALON POHROMADĚ

Premiérový díl pořadu Bikesalon odstartuje v sobotu v 10.05 na Primě!

Magazín Bikesalon můžete kdykoliv sledovat online na iPrima.cz

reklama

reklama