Škola jízdy, výlety i testy kol. V Bikesalonu!

Sobota se blíží a s ním je přichystán i další premiérový díl Bikesalonu. Na co se v něm můžete těšit?
Oblíbená cyklostezka v Praze
Oblíbená cyklostezka v Praze
archiv FTV Prima / Bikesalon

reklama

Author Aura XR5. Tak se jmenuje želížko v ohni jednoho z nejznámnějších českých výrobců jízdních kol. Jak test tohoto gravel biku, který má ambice také na občasné cyklokrosové závody, dopadne?

Jezdi jako Jaromír Jágr, hlásá reklama. A tak jsme elektrokolo Crussis e-Carbon C.1 zkusili i my. Schválně nám dejte vědět, jak si myslíte, že tento český vynález obstál?

Praha, matka všech měst. Jak je však toto velkoměsto zajímavé také z pohledu cyklisty? Spolu s průvodcem jsme vyrazili do ulic i zákoutí našeho hlavního města, abychom se přesvědčili, zda má cyklistický výlet po zajímavostech středobodu naší vlasti skutečně smysl. A pozor, nakonec jsme nejeli jen na kole, ale také lodí!

Čeká vás také populární soutěž o věcné cyklistické ceny. Tak se nezapomeňte dívat. Začínáme v sobotu na Prima TV už v 9:40!

Uvidíte v našem magazínu Bikesalon. Startuje v sobotu v 10.05 na TV Prima!

A nebojte se, také tuto sobotu budete moci s Bikesalonem vyhrát v soutěži věcné cyklistické ceny! Tak se nezapomeňte dívat, začínáme už v dopoledních hodinách na TV Prima a těšíme se na Vás!

Podívejte se na televizní upoutávku:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Bikesalon 2019 (1) - upoutávka
 

TESTY KOL Z POŘADU BIKESALON POHROMADĚ

Premiérový díl pořadu Bikesalon odstartuje v sobotu v 10.05 na Primě!

Magazín Bikesalon můžete kdykoliv sledovat online na iPrima.cz

reklama

reklama