Sobotní Bikesalon: To jsou tipy na cyklovýlety, předváděčky i testování kol

Další premiérový díl magazínu Bikesalon představí univerzální kolo jak na asfalt, tak mimo něj i fenomén současné doby – elektrokolo. Nebude chybět ani inspirace, kam na kole v okolí Prahy. Bikesalon vysíláme v sobotu v 9.40 na Primě!
Magazín Bikesalon, vše o cyklistice v jednom pořadu.
Magazín Bikesalon, vše o cyklistice v jednom pořadu.
FTV Prima/Bikesalon

reklama

Cyklisté jsou hodně vybíravá skupina. Jedni jezdí pouze v terénu na klasickém cyklokrosovém kole, druzí zase pouze na silnici. Ovšem ono existuje univerzální kolo jak na asfalt, tak mimo něj. Nazývá se Gravel bike!

Všechny testy kol na jednom místě

Kam na kole? K 50. rovnoběžce

V rubrice Kam na kole se vypravíme k 50. rovnoběžce. Žádný strach, není to někde daleko v zahraničí, ale nedaleko Říčan. Pojedeme také po stopách kameníků.

Zjistíme, že i fenomén současné doby, tedy elektrokolo, není pouze pro asfaltové silnice, ale zdolá i hodně náročný terén.

Škola je základ života, platí to i o jízdě na kole. Myslíte si, že máte správnou techniku? Třeba zjistíte, že tomu tak úplně není.

Více o pořadu Bikesalon na videu:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

BIKESALON 2018 (1) - O pořadu
Bikesalon nepropásněte v sobotu v 9.40 na Primě!

reklama

reklama