Svět cyklistiky jako na dlani. V sobotním Bikesalonu

Víkend se blíží a s ním je přichystán i zbrusu nový díl Bikesalonu. Na co se v něm můžete těšit? Začínáme v sobotu v 9.30 na Primě!
Bikesalon (18)
Bikesalon (18)
FTV Prima/ Bikesalon

reklama

Je tady další díl oblíbeného pořadu Bikesalon.

Také v druhém prázdninovém víkendu na Vás v sobotu ráno čeká premierový díl Bikesalonu.

V něm se přesvědčíme, že také slovenský výrobce Kellys umí vyrobit nekompromisní závodní stroj. Jmenuje se Hacker 90.

Rock Machine nikdy nevyráběl jen obyčejná horská kola. Toho je důkazem i elektrifikovaný model Storm e60-29, který jsme potrápili na technických trailech a jeho jízdní vlastnosti prověřili na maximum!

Chyběly Vám v Bikesalonu výlety? Už nebudou! Zavítáme spolu do Jizerských hor a prozkoumáme co možná nejzajímavější místa tohoto nádherného pohoří.

No a jak se vlastně jezdí světová cyklistika? Nahlédneme do zákulisí příprav cyklistiky světové úrovně, kam se každý hnedtak nepodívá. Zatímco cyklisté zdolávají nejstrmější etapy Staré Dámy, my si na příkladu Giro d’Italia ukážeme, jak fungují velké cyklistické závody. To a mnohem víc včetně populární cyklistické soutěže o věcné ceny na Vás čeká už v sobotu ráno na Primě. Tak se nezapomeňte dívat, těšíme se na Vás!

Bikesalon startuje v sobotu v 9.30 na TV Prima!

Podívejte se na televizní upoutávku:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Bikesalon 2019 (1) - upoutávka
 

TESTY KOL Z POŘADU BIKESALON POHROMADĚ

Magazín Bikesalon můžete kdykoliv sledovat online na iPrima.cz

reklama

reklama