V sobotním Bikesalonu: Top cyklistická destinace v Itálii i novinky

Další Bikesalon sledujte zase v sobotu v 10.05 na Primě! Co nás v něm čeká?
BIKESALON 2019
BIKESALON 2019

reklama

Tak především otestujeme horkou novinku od Trek Bicycle se jménem Full Stache 8. Jedná se o unikátní enduro s dokonce třípalcovými plášti a asymetrickou zadní stavbou, která kolo drží na zemi jako žádná jiná. Náš testovací jezdec Martin z něj byl nadšený.

Dále se můžete těšit na test nového modelu Giant Trance 29, s nímž jsme vyrazili do nekompromisního terénu.

Podívejte se na televizní upoutávku:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Bikesalon 2019 (1) - upoutávka

Chyběly vám výlety? Nezoufejte. Jsou zpět! A rovnou ve velkém stylu. Vezmeme vás totiž do oblíbené cyklistické destinace v Itálii, kde byl náš tým v období zimních měsíců na soustředění.

Dozvíte se ale také, jak vznikají jízdní kola v jedné z nejproslulejších továren posledních let, která z cyklistiky dělá dostupnější sport.

To a mnohem víc vás čeká na televizních obrazovkách už v sobotu dopoledne na TV Prima. Tak se nezapomeňte dívat a třeba s námi vyhrát i jednu z cyklistických cen!

TESTY KOL Z POŘADU BIKESALON POHROMADĚ

Premiérový díl pořadu Bikesalon odstartuje v sobotu v 10.05 na Primě!

Magazín Bikesalon můžete kdykoliv sledovat online na iPrima.cz

reklama

reklama