Vše ze světa cyklistiky v sobotním Bikesalonu

Víkend se blíží a s ním je přichystán i zbrusu nový díl Bikesalonu. Na co se v něm můžete těšit? Začínáme v sobotu v 9.35 na Primě!
Magazín Bikesalon sledujte každou sobotu na Primě.
Magazín Bikesalon sledujte každou sobotu na Primě.
Archiv pořadu Bikesalon

reklama

Je tady 9. díl oblíbeného pořadu Bikesalon.

Můžete se těšit na test doposud nejlevnějšího kola, jaké jsme kdy v Bikesalonu měli. B'twin Rockrider 520 je totiž s velkou pravděpodobností levnější než váš notebook, či chytrý telefon. A přesto to není špatné kolo. No ostatně - podívejte se sami!

Dále jsme svůj hledáček zaměřili na dámské kolo rovněž za velmi přijatelnou cenu. Jmenuje se Cube Access EAZ a naše testovací jezdkyně Klára vám o něm řekne víc.

Nebude chybět ani výlet. Tentokrát zavítáme do oblasti Karlových Varů, kde vás provedeme malebnými stezkami i zdejší historií.

A pokud se náhodou bojíte, že byste nic nemohli vyhrát, netřeba mít obav. Populární soutěž o trojici cyklistických vychytávek nebude chybět ani tentokrát. Tak už aby to začlo, co říkáte? Dívejte se s námi v sobotu ráno na TV Prima! Těšíme se na vás

Bikesalon startuje v sobotu v 9.35 na TV Prima!

Podívejte se na televizní upoutávku:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Bikesalon 2019 (1) - upoutávka
 

TESTY KOL Z POŘADU BIKESALON POHROMADĚ

Premiérový díl pořadu Bikesalon odstartuje v sobotu v 10.05 na Primě!

Magazín Bikesalon můžete kdykoliv sledovat online na iPrima.cz

reklama

reklama