Češi na cestách nás tentokrát vezmou do pořádné exotiky

Češi na cestáchv neděli zavítají až do Dominikánské republiky. Tentokrát se potkají Věra, kterou znáte už z prvního dílu, a Záboj, který bude cestovat v rámci pořadu poprvé. Jak dopadne střet dvou generací?
Češi na cestách - Dominikánská republika
Češi na cestách - Dominikánská republika

reklama

Věra má sice dost kilo navíc, ale umí se radovat snad úplně ze všeho. Záboj je energický důchodce, který se nebojí jít do každé výzvy. Kdo z nich na tom bude lépe s komunikací v angličtině? A které zvíře lépe unese Věru – delfín, nebo mula?

Věra (30) – na mateřské dovolené, sama o sobě mluví jako o tučňákovi. Tvrdí, že ikdyž má 130 kilo, tak se za ně nestydí. Je velmi upřímná a vše říká narovinu. Cizí jazyky neumí. U moře byla ve čtyřech letech a pak na jeden den autobusem v Itálii. Letadlem nikdy neletěla.

Její medailonek je opravdu povedený, podívejte se:

Věra Bolebruchová

Věra Bolebruchová

 

Záboj (71) – důchodce, který se ještě stále živí jako hudebník. Chová králíky a nutrie. Sám o sobě říká: „Jsem veselý člověk, mám rád legrační lidi, nejsem upjatý a uzavřený.“ V roce 1968 (bylo mu 24) mu emigrovala máma, pak obě sestry. Dlouho ho nepouštěli do zahraničí,pak máma naštěstí dostala amnestii, tak směl i vycestovat.

A co o sobě ještě aktivní Záboj prozradil?

Záboj Mayerhoefer

Záboj Mayerhoefer

Nezapomeňte se dívat tuto neděli v 18.00 na Primu!

A pro ty, kteří se již nemohou dočkat, máme malou ochutnávku...fotogalerii z natáčení v Dominikánské republice jen pro vás přímo zde:

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!