Češi na cestách tentokrát celé v růžovém! Již v neděli v 18.00 na Primě

Již po čtvrté se vydáme s našimi odvážnými cestovateli na dobrodružný výlet. Tentokrát pojede slečna Dominika, která se ráda stylizuje do podoby barbie a je to také známá blogerka a youtuberka. Společnost jí bude dělat pohodář Roman, prodavač, který žije se svými rodiči, o které se zároveň stará.
Češi na cestách - Turecko
Češi na cestách - Turecko

reklama

A kam tento týden podíváme? Až do slunného Turecka! Na cestu se vyrážíme již v neděli v 18.00, tak se nezapomeňte dívat!

Mezitím se podívejte na medailonky odvážných cestovatelů tohoto týdne:

Dominika (21 let) - česká blogerka, youtuberka, chtěla by být herečka. Vystudovala střední školu bankovnictví a pojišťovnictví. Popularita vznikla z jejího prvního blogu didlinka-d.blog v jejích 11 letech.

Celý medailonek této milovnice růžové barvy najdete zde:

Dominika Myslivcová

Dominika Myslivcová

Roman (37 let) - charakterizuje se jako typický „střelený“ Střelec, vznětlivý, romantický, zábavný, výřečný, také je prý dost přelétavý. Vystudoval střední odborné obchodní učiliště a pracuje jako prodavač sanity. V zaměstnání je spokojený, ale při lepší nabídce by neváhal a zaměstnání změnil.

A co na sebe "práskl" ještě? Podívejte se na jeho profil:

Roman Cikrle

Roman Cikrle

Co myslíte, dopadne tohle spojení dobře? Nebude Dominika na Romana moc přeslazená? To se dozvíte již brzy, tuto neděli v 18:00 na Primě!

A pro ty, kteří se již nemohou dočkat, máme malou ochutnávku...fotogalerii z natáčení v Turecku jen pro vás přímo zde:

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!