Desátou Českou Miss je dívka s číslem 10: Gabriela Franková!

Vítězkou jubilejního ročníku České Miss se stala devatenáctiletá studentka VŠE v Praze Gabriela Franková. Českou Miss World 2014 se stala třiadvacetiletá studentka České zemědělské univerzity v Praze Tereza Skoumalová a korunku Česká Miss Earth 2014 získala Nikola Buranská (21) z Přerova.
Novou Českou Miss se stala Gábina Franková. Českou Miss World 2014 se stala Tereza Skoumalová (23) a korunku Česká Miss Earth 2014 získala Nikola Buranská (21).
Novou Českou Miss se stala Gábina Franková. Českou Miss World 2014 se stala Tereza Skoumalová (23) a korunku Česká Miss Earth 2014 získala Nikola Buranská (21).
Jiří Janoušek

reklama

Vítězku Gábinu Frankovou korunovala krásná herečka Sophie Loren, která letos zasedla i v porotě.

Franková převzala titul královny krásy po loňské vítězce Gábině Kratochvílové, která se těšila, že korunku předá zase dál.

"Jsem ráda, že už nejsem úřadující Českou Miss. Tuto milou povinnost moc ráda předám své nástupkyni. Byl to krásný a velmi hektický rok, takže se má nová Česká Miss rozhodně na co těšit," řekla Gabriela Kratochvílová, která proslula jako jediná krátkovlasá Miss v historii soutěže.

Co získaly vítězky:

Česká Miss 2014 dostala bezplatný pronájem zařízeného bytu na dobu jednoho roku v Praze.  Pojištění pro sebe i svou rodinu v hodnotě 100 000 Kč. Úžasné auto: BMW řady 4 Coupé. Od cestovní kanceláře ESO travel získala poznávací zájezd pro 2 osoby dle vlastního výběru do jedné ze 136 zemí světa všech kontinentů. Také obdržela poukaz v hodnotě 30 000 Kč na nákup oblečení, zahraniční jazykový kurz dle vlastního výběru, golfové vybavení a golfový kurz a příspěvek na vzdělání ve výši 100 000 Kč, který poskytla Nadace Zdeňka Bakaly. Vítězka také vyhrála studium na Akademii žurnalistiky a nových médií, a to tříletý studijní pomaturitní program.

Česká Miss World 2014 získala bezplatný pronájem zařízeného bytu v Praze na jeden rok a roční pronájem automobilu značky BMW.  Vyhrála i poukaz na oblečení dle vlastního výběru v hodnotě 15 000 Kč,  jazykový kurz a studium na Akademii žurnalistiky a nových médií (tříletý studijní pomaturitní program). Také dostala systémovou kameru a fotoslužby dle vlastního výběru v celkové hodnotě 50 000 Kč.

Česká Miss Earth 2014 vyhrála studium na Akademii žurnalistiky a nových médií (tříletý studijní pomaturitní program), pronájem skútru BMW C 650 GT, poukaz na oblečení v hodnotě 10 000 CZK a jazykový kurz.

České Miss sympatie Prima získala dámské hodinky s diamanty z kolekce Tag Heuer Link v hodnotě 70 000 Kč.

Podívejte se do galerie na cestu soutěží všech tří nejkrásnějších dívek roku 2014

Gabriela Franková

 

Tereza Skoumalová

Nikola Buranská

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!