Finalistky České Miss bodují už teď: Simona Dvořáková předváděla po boku topmodelek

V Obecním domě proběhla jedna z hlavních módních událostí tohoto roku, velkolepá přehlídka návrhářky Blanky Matragi s názvem Zrození Fénixe. A vedle topmodelky Denisy Dvořákové nebo Miss Earth Terezy Fajksové se po mole prošla i finalistka České Miss s číslem 4 Simona Dvořáková.
Finalistka České Miss Simona Dvořáková na přehlídce Blanky Matragi - Obrázek 3
Finalistka České Miss Simona Dvořáková na přehlídce Blanky Matragi - Obrázek 3

reklama

"Byla pro mě neuvěřitelná čest, že si mě na castingu vybrala přímo Blanka Matragi," uvedla Simona, pro kterou byla tato přehlídka velkou výzvou.

"Přehlídky Blanky Matragi patří k jedněm z nejprestižnějších, proto si moc vážím toho, že jsem pro ni mohla předvádět. O známé návrhářce se ví, že je to naprostá perfekcionalistka, takže práce pro ni je docela náročná a ne každý ji zvládne. Hrozně se mi ulevilo, když všechno dobře dopadlo," řekla dívka s číslem 4.

Matragi se proslavila hlavně svými vypracovanými šaty, které jsou velice úspěšné v okruhu perských princezen a šejchů. Dokonce si v Bejrútu otevřela slavný salon „Blanka Haute Couture“.

"Všechny její modely mají své kouzlo, ale nejvíce se mi asi líbily dlouhé šaty, ve kterých se každá žena cítí jako princezna. Není to sice styl oblečení, který bych nosila každý den, ale myslím si, že každá žena by byla šťastná, kdyby si na nějakou slavnostní událost mohla obléknout šaty od paní Matragi," zamyslela se modelka, které jsme se hned zeptali, jestli by se v podobných šatech chtěla někdy i vdávat.

"Myslím, že na vdávání mám ještě spoustu času, takže ani o šatech jsem ještě nepřemýšlela, ale určitě si umím představit vdávat se v šatech od paní Matragi," dodala finalistka České Miss Simona Dvořáková.

-dad-

Mohlo by vás zajímat

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!