Gábina versus Gábina: Jaká Miss se vám líbí víc?

Nová Česká Miss Gábina Franková (20) se sešla se svou předchůdkyní královnou krásy roku 2013 Gábinou Kratochvílovou (24) a rozhodně si měly o čem povídat. I když jsou každá úplně jiná. Jedna je sportovní krátkovlasá brunetka a druhá vyvinutá sexy blondýnka. Která se vám líbí víc?
Dvě nejkrásnější Gábiny v Čechách
Dvě nejkrásnější Gábiny v Čechách
facebook

reklama

"Na svoji nástupkyni už jsem se moc těšila," přiznala Kratochvílová, která se novou volbou zbavila povinností úřadující Miss a hned po finále se sešla při jednom rozhovoru se svou nástupkyní Gábinou Frankovou.

"Nezavřely jsme pusu a více než reportérovi jsme odpovídaly samy sobě. Je neuvěřitelně milá, chytrá a zlatá a už teď se těším na další setkání!" pěla na novou Miss chválu Kratochvílová, kterou možná víc než na molu teď uvidíme na filmovém plátně.

V květnu bude mít premiéru snímek Bony a Klid 2, kde modelka hraje jednu z hlavních rolí a prý už je v dohlednu další nabídka.

"Něco se rýsuje, ale nechci ještě prozradit co. Natáčení mě hrozně baví, a jestli to vyjde, budu hrozně štastná," přiznala Gábina Kratochvílová.

TIP Prima-Style.cz:  Modelka a česká miss roku 2010 Jitka Válková začala nový život. Po konci svého čtyřletého vztahu s Mirkem Ciprou stihla změnit barvu vlasů, pracovní diář má stále nabitý a v doprovodu bývalého přítele se dokonce stihla ukázat na České Miss. Do nového vztahu se nehrne. I když..


-dd-

Mohlo by vás zajímat

Budoucí Česká Miss

Tomu neuvěříte! Z téhle cácory vyrostla nová Česká Miss

Česká Miss World Tereza Skoumalová při promenádě v plavkách

Česká Miss World Tereza Skoumalová: Měla jsem úplné zatmění!



reklama

reklama