Jitka Nováčková je klikařka: Má doma pana Božského

Česká Miss 2011 jen září. A může za to láska! Jednadvacetiletá blondýnka je už téměř rok zamilovaná do studenta architektury Marka, se kterým poprvé vyrazila do společnosti. A o tom, že jsou její city opětované, nebylo pochyb.
Česká Miss 2011 Jitka Nováčková s přítelem Markem
Česká Miss 2011 Jitka Nováčková s přítelem Markem
Affliction

reklama

Zatímco krásná blondýnka popsala svůj protějšek jako pana Božského, hnědovlasý sympaťák se pěkně rozpovídal: „Nemám rád, když se Jitka rozčiluje. I když na to nevypadá, je cholerička a občas ji dokáže vyvést z míry úplná maličkost. Uklidnit ji, mi pak dává pořádně zabrat,“ řekl pobaveně Marek.

„Potkali jsme se loni na plese v Českých Budějovicích, tam přeskočila jiskra a bylo to jasné,“ uvedla Nováčková, která poslední měsíce trávila psaním zápočtových prací a čtením skript.

„Ve středu jsem měla poslední zkoušku, zimní semestr je tak úspěšně za námi, proto jsme se rozhodili udělat si radost a vyrazili obhlídnout novou kolekci. Marek neprotestoval, nakupování ho baví, a i kdyby ne, od začátku věděl, co ho čeká,“ smála se modelka a narážela přitom na skutečnost, že její přítel v ní už při prvním setkání poznal Českou Miss.

Podívejte se, jak Miss Nováčková vařila:

-dad-

Mohlo by vás zajímat

Miss a alkohol

Česká Miss a alkohol? Víme, která z holek se ráda napije!

Holky studují, co je to Modrý Mauricius

Zákeřná anketa pro naše Miss: Která z nich ví, co je to Modrý mauricius?

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!