Miss Jitka Válková: Rozchod léčí metalem

Česká Miss 2010 a zpěvačka Jitka Válková se rozešla s přítelem podnikatelem Mírou Ciprou a od té doby se naplno věnuje své pěvecké kariéře. Zesvětlila vlasy na medové ombré a celé dny tráví ve studiu jen se samými muži.
Jitka Válková a její jarní image
Jitka Válková a její jarní image
facebook

reklama

"Ne, nemám mezi nimi žádný nový objev," smála se Válková na předfinálové brunch Miss party v hotelu Hilton.  

"Soustředím se teď hlavně na zpívání a moderování. Modelingu se věnuji jen výjimečně, protože zpívání je to, co mě naplňuje a čemu se chci maximálně věnovat. Jsem skoro pořád zavřená ve studiu, kde připravujeme nové písničky," přiznala Miss, která se překvapivě věnuje hudebnímu stylu progressive metal.

"Nikdo by to ode mě asi nečekal, ale mně se tato hudba velice líbí. Obdivuji, jak to graduje," uvedla Válková, která dokonce jela jako host na turné skupiny Arakain.

"Měla jsem strach z toho, jak mě přijmou fanoušci metalu, ale nakonec to bylo super. Žádný kelímek na mě neletěl," řekla Česká Miss 2010.

A nás zajímalo, jestli na ní muži po oznámení rozchodu s Ciprou dělají nálety.

"Baví mě společnost chlapů z kapely, ale nikoho teď zrovna nehledám. Jak jsem psala na Facebooku, život nám staví do cesty různé překážky a teprve se ukáže, co nám budoucnost přinese," dodala Jitka Válková.

Mirek Cipra mezitím odjel hrál golf do Turecka, ale na Facebooku má stále profilovou fotku s Jitkou Válkovou. Dva dny po oznámení rozchodu podnikatel na své sociální síti zveřejnil modelčin profil, aby jí fanoušci v hlasování České Miss sympatie televize Prima, posílali hlasy, takže to vypadá, že se rozešli opravdu v přátelském duchu.

Uvidíme, kam jejich osudy dále povedou...

Vy se mezitím můžete podívat na klip Jitky Válkové a Modesty & Pride Inside the Trap:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Jitka Válková klip

Fotogalerie


Jitka Válková v novém účesu Foto: Facebook kampaně „Děkuji

Jitka Válková v novém účesu, Foto: Facebook

 

 

Mohlo by vás zajímat

Konec jedné lásky...

Miss Válková je single: Chtěla jsem pauzu

Jitka Válková se s přítelem Mirkem Ciprou seznámila, když vyhrála Miss

Jitka Válková nesnáší luxus. Je raději drsnou rockerkou


reklama

reklama