Modelka Iveta Lutovská Vítová: Po porodu zkrásněla

Česká Miss 2009 Iveta Lutovská Vítová porodila v půlce října svého prvního potomka: dceru Anetku. A měsíc po porodu nám ji ukázala na zahájení 10. ročníku České Miss.
Modelka Iveta Lutovská na zahájení 10. ročníku České Miss s dcerou Anetkou
Modelka Iveta Lutovská na zahájení 10. ročníku České Miss s dcerou Anetkou
Česká Miss

reklama

Modelka vypadala lépe, než kdy předtím. Iveta přiznala, že je šťastná a spokojená, což se pak odráží i na jejím zevnějšku.

„Říká se, že miminko je největší radost na světě a já musím přiznat, že je to pravda,“ uvedla Lutovská, která prozatím pověsila kariéru modelky na hřebík a věnuje se jen své dceři. A po kom malá Anetka je? Po mamince, nebo po otci, podnikateli Jaroslavu Vítovi? „To se ještě uvidí, ale podle mě má nos po mě a pusu po tátovi,“ smála se Lutovská.

Modelka také přiznala, že jí Česká Miss nastartovala kariéru a rozhodně doporučuje všem dívkám, aby přišly na casting a zkusily své štěstí.

„Přijď na casting a staň se 10. Českou Miss. Korunka může změnit život i tobě.“ To byl slogan, kterým lákala na akci dívky i Česká Miss 2013 Gabriela Kratochvílová. Ta vyhrála coby jediná krátkovlasá Miss v historii soutěže.

„Když se ohlédnu za devíti ročníky a vidím, jak si v životě vedou dívky, které prošly soutěží, vím, že se nám daří naplňovat poslání České Miss,“ říká pořadatelka soutěže Michaela Maláčová.

„Jaká bude 10. Česká Miss? Věřím, že se jí opět stane zajímavá osobnost, které soutěž otevře dveře k mnoha příležitostem. Castingy jsou teprve před námi a jsem zvědavá, jaké dívky přijdou. To ony píší historii České Miss,“ těší se na nový ročník Michaela Maláčová.

Veřejné castingy jubilejního 10. ročníku České Miss už pomalu startují, a pokud se chcete přihlásit, můžete již 23. listopadu vyrazit na první konkurz do Centra Chodov v Praze, kde na vás bude v porotě čekat ředitelka soutěže Michaela Maláčová, moderotár Libor Bouček a úřadující Česká Miss Gabriela Kratochvílová.

-dad-

Mohlo by vás zajímat

Gabriela Islerová z Venezuely

Tahle kráska z Venezuely je novou Miss Universe

Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek

Nejkrásnější prdelky najdete na soutěži Miss BumBum

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!