Soustředění České Miss: Očima Prima Stylu

Deset vybraných holek z celé České republiky, které se musely probojovat několika koly náročných castingů a porazit 1200 soupeřek, konečně dostalo verdikt: Pojedou na soustředění České Miss na Mauricius.
Tohle je desítka nejhezčích holek roku 2014
Tohle je desítka nejhezčích holek roku 2014
Herminapress/Česká Miss

reklama

Každý by asi čekal bouřlivé reakce a výrazné projevy nadšení, když se holky dostaly až do finále a pojedou na druhý konec světa, ale většina z nich to jen stroze přijala s výrazem: Tak fajn.

Vybrané finalistky totiž nejsou žádné „no name“ holky odněkud z vesnice, které ještě nikdy nebyly u moře, ale většina z nich jsou ostřílené modelky, které už ve svých dvaceti letech stačily procestovat skoro celý svět a jen tak už je nic nepřekvapí.

Musím přiznat, že jsem se trochu těšila na to, až budou finalistky vzdychat, že jsou poprvé v exotice a po pár dnech se jim začne stýskat, že chtějí domů. Ale opak je pravdou.

Finalistka číslo 1 byla dva měsíce v Číně, trojka procestovala celou Střední Ameriku, čtyřka se před nedávnem vrátila z Bali, pětka byla fotit v Hong Kongu, desítka už ve čtrnácti odjela předvádět do Turecka… Prostě každá z nich byla pracovat někde v zahraničí a několik let se věnuje modelingu.

A i podle oblečení vám bude jasné, že je to prostě desítka „světových“ slečen, které mají přehled. Jedna má kabelku Guess, druhá pravou Vuittonku, další Pradu, kafe si chodí dávat výhradně do Starbucksu, pečivo jedině od Paula, s sebou si každá vezla minimálně pět párů lodiček na vysokém podpatku a nejlevnější šperky jsou pro ně ty od Swarovski.

Miss na Mauriciu jsou v pořádku Foto: Herminapress/Česká Miss

Na první pohled

Některá z nich má charisma, které je vidět hned na první pohled a dokážete si ji okamžitě představit, jak stojí na pódiu a přebírá korunku královny krásy. Ostatní vás na začátku třeba hned nezaujmou, ale pak zjistíte, že každá z nich je velmi osobitá a něčím zajímavá.

„Jsme jako puzzle, kde každý dílek je jedinečný. A když se všechny dílečky spojí dohromady, dají celou skládačku bez jediné chybičky,“ vyjádřila se o všech finalistkách modelka Simona Dvořákové s číslem 4.

Prvoplánovité krásky jsou v desítce asi jen tři, ale každá z finalistek je svým způsobem krásná. Takže si chvilku říkáte, to by mohla být ona, ale druhý den už měníte názor a tipujete někoho jiného. A tak se to mění celé soustředění.

Finalistky České Miss na lekci kreolštiny - Obrázek 4 Foto: Dagmar Dandová

Zajímavé je, že si finalistky celou dobu během soustředění moc dobře uvědomovaly, že je neustále někdo sleduje a tak byly pořád milé, chodily spát brzo, neopíjely se a kouřit chodily tajně na zahradu. Prostě aby si nezkazily auru dokonalosti.

Nepříjemné otázky

Všechny se jednohlasně shodly na tom, že nesnášejí otázku: Proč zrovna já bych měla být Miss, a čím jsem výjimečná. Každá také přísahala, že mezi finalistkama zatím není žádná rivalita, a že jsou všechny kamarádky.

Nikola Buranská v doprovodu Veroniky Kašákové Foto: Herminapress/Česká Miss

Na první pohled to tak i vypadalo, ale když finalistky začnete poznávat víc, spatříte u nich záblesky soupeření. „No jo, ona je hubenější. Ona má hezčí vlasy. Támhle ta točila déle než my. Ona určitě bude mít lepší fotky." A pak zase tma a svorně vám všechny potvrdí, že jsou nejlepší kamarádky. A to i přesto, že v očích každé z nich vidíte, že chce hrozně moc vyhrát.

Vloni a předloni to prý bylo jiné. Holky na sebe žárlily, vytvářely různé skupinky a brojily proti ostatním. Letos nic takového vidět nebylo. Samozřejmě byly tam holky, které jsou považovány za favoritky a možná jim bylo věnováno maličko víc pozornosti než těm ostatním, ale o vítězce rozhodnou až diváci a rovnocennou šanci má každá z nich.

Sázka na vítězku

Navíc většina lidí v organizačním týmu se shodla na tom, že je první trojka vítězek vždycky překvapí a nikdo není schopný správně tipnout, kdo nakonec vyhraje.

Minulý ročník prý všichni tipovali slečnu, která se vůbec neumístila a předloni byla vítězka pro všechny velkým překvapením.

Miss v plavkách Foto: Herminapress/Česká Miss

Samozřejmě i my v redakci máme svoje tipy a hrozně by nás zajímalo, jestli se aspoň trochu přiblížíme finálové trojce. I když každý máme jiný vkus na posuzování krásy – a proto má každá z finalistek svoje fanoušky.

 -dad-

Mohlo by vás zajímat

Miss mají rády vodu

Miss mají strach: Zavřeli je do ponorky

Holky studují, co je to Modrý Mauricius

Zákeřná anketa pro naše Miss: Která z nich ví, co je to Modrý mauricius?

Miss a alkohol

Česká Miss a alkohol? Víme, která z holek se ráda napije!


reklama

reklama