Tomu neuvěříte! Z téhle cácory vyrostla nová Česká Miss

V sobotu byla zvolena nejkrásnější dívka České republiky pro rok 2014 Gabriela Franková, která se tak stala desátou jubilejní Českou Miss. Kdo vlastně je Gábina Franková?
Budoucí Česká Miss
Budoucí Česká Miss
Česká Miss

reklama

"S modelingem jsem začala už v sedmi letech, kdy jsem předváděla dětské oblečení, ale na základce jsem pak tíhla víc ke sportům než k chození po mole. Dělala jsem moderní gymnastiku a latinsko-americké tance. Dokonce jsem hrála na klavír, což byla na castingu moje volná disciplína," řekla nám Franková, která hrála i v amatérském divadle.

"Dělala jsem toho opravdu hodně, ale pak jsem vážně onemocněla a musela se vším přestat. Měla jsem oslabenou imunitu a chytla jsem streptokoka. Ve dvanácti mě odvezli v obrovských horečkách z tábora a celou zimu jsem strávila v posteli," posteskla si Gábina.

Nová Česká Miss Gabriela Franková na molu Foto: facebook

"Kvůli tomu skončila moje sportovní kariéra, tak jsem se vrhla znovu na modeling. Už ve čtrnácti letech jsem odjela do Milána. Akorát jsem neuměla ani slovo anglicky, takže to bylo hodně drsné," uvedla nová Česká Miss.

"Moje nejhezčí pracovní cesta vedla ale do Turecka. Tam jsem předváděla prstýnky s diamanty pro jeden svatební dům. Akci uváděl místní Leoš Mareš a lidé v okolí si mysleli, že ten prstýnek mám od něj. Pořád se mě ptali, kdy jsme se zasnoubili," smála se Franková, která se věnuje spoustě aktivit najednou.

Dělá modeling, organizuje vlastní soutěž miss pro dívky z Olomouckého kraje a dokonce založila vlastní  hostesingovou a modelingovou agenturu Frankly Models.

Do soutěže Česká Miss se prý přihlásila hlavně proto, aby si to užila.  

"A to se povedlo," dodala Gábina Franková.

Připomeňme si, jak probíhala korunovace

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Miss

-dd-

Mohlo by vás zajímat

Video VIP zprávy: Dámy na vyhlášení České Miss soutěžily, která bude mít větší výstřih

Večírek České Miss: Kdo zvítězil v soutěži o největší výstřih?

Vítězka České Miss Gabriela Franková versus vítězka podle vědců Gabriela Bendová

Experiment selhal: Miss se podle počítače tipnout nedá!

reklama

reklama